فهرست
کنته: جووینکو حق دارد وقتی گل نمی‌زند عصبانی شود
کنته: جووینکو حق دارد وقتی گل نمی‌زند عصبانی شود

کنته: جووینکو حق دارد وقتی گل نمی‌زند عصبانی شود

آی اسپورت-آنتونیو کنته اذعان داشت که سباستین جووینکو حق دارد که وقتی نمی‌تواند گلی به ثمر برساند "عصبانی" شود ولی از نمایش بسیار خوبش مقابل ترابازون‌اسپور نیز بسیار راضی بوده است.

جووینکو در بازی  ابتدای هفته ی بیانکونری ها،غیر منتظرانه بازی را از روی نیمکت شروع کرد ولی وی در ترکیه بازیکن کلیدی تیمش بود و در دو گل یوونتوس که در مجموع تفاضل را 4-0 تبدیل کرد، نقش بسزایی داشت.

کنته در مصاحبه با Sky Sport گفت: "پاس گل جووینکو عالی بود و نمایش خوبی داشت ولی او حق دارد که وقتی گل نمی‌زند عصبانی شود. او مهاجم است، باید عطش گلزنی داشته باشد.

برای بردن سری آ و یورولیگ باید از همه ی بازیکنان استفاده کنم. بعضی از بازیکنان با انتقادهایی که ازشان می‌شود، اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند ولی آنها با خوب بازی کردن در بازی ها می‌توانند دوباره اعتماد به نفس خود را به دست آورند."

با وجود استفاده از بازیکنان تیم دوم در مقابل ترابازون‌اسپور توسط کنته، وی اذعان داشت که بازی روز یکشنبه ی تیمش مقابل آث میلان در چیدن ترکیبش نقشی بازی نکرده است.

وی گفت: "بسیار خوشحال هستم زیرا از دقیقه ی اول بازی  رفت بازیکنانم عالی بازی کردند.همانطور که برنامه ریزی کردیم، بازی برگشت را نیز با موفقیت به پایان رساندیم.

قبلا هم گفته بودم: برای دفاع از نتیجه ی 2-0 بازی رفت به اینجا نیامده بودیم. همیشه میخواهم پیروز باشم و گلزنی کنم و بازی با میلان در ذهن من جایی نداشت."

رقیب بعدی یووه در دور یک شانزدهم فیورنتینا خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-02-28 10:30:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر