فهرست
خبر خوش برای یحیی؛برد عربستان اولویت نفت تهران
خبر خوش برای یحیی؛برد عربستان اولویت نفت تهران

خبر خوش برای یحیی؛برد عربستان اولویت نفت تهران

آی اسپورت-منصوریان به شدت به تاریخ برگزاری جام حذفی معترض است. تداخل جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا باعث شده تا منصوریان آسیا را در صدر اهمیت برنامه‌هایش قرار دهد. نکته این است که نفت تهران صد در صد از لیگ سهمیه آسیا را میگیرد و در آن سو هم بازی با عربستان همیشه برای نماینده های ایرانی حیثیتی بوده پس جام حذفی در سومین اولویت قرار میگیرد و این یعنی یک خبر خوب برای یحیی گل محمدی که با خیال راحتتری میتواند به فینال جام حذفی بیاید و احتمال پیروزی‌اش در این دیدار زیاد باشد.
منصوریان در این مورد گفت:«ما اساسا نمی توانیم روز 10 خرداد با ذوب آهن بازی کنیم و این دور از انصاف است. بازی آسیایی ما با الاهلی نیمه شب ششم خرداد است و تا برگردیم تهران یعنی هفتم خرداد را هم از دست دادیم . آن وقت من با یک جلسه تمرین و یک ریکاوری باید تیمم را به فینال حذفی ببرم؟ خواهشم از مسئولان سازمان لیگ این است که بازی را به روز 12 خرداد بیاندازند تا اقلا فرصت استراحت داشته باشند.در صورت تحقق چنین مسئله‌ای مجبور به انتخاب از میان پرچم کشورم و فینال حذفی را یکی را انتخاب می کنیم که انتخاب ما پرچم کشورمان است. من نمی توانم در شرایطی که باید برابر تیمی از عربستان به نام ایران به میدان بروم به فکر قهرمانی در جام حذفی باشم.
اگرچه شاید بسیاری بگویند ما در آسیا شانس زیادی برای صعود نداریم و زورمان به این حریف نمیرسد اما نمی توانیم در این بازی زنگ تفریح باشیم و در شرایطی که همیشه بازی با تیم‌های عربستانی برای فوتبالدوستان ایرانی مهم است باعث تحقیر فوتبال مان باشیم. پس اگر سازمان لیگ بحواهد به ما فشار بیاورد ، ترجیح مان این است که از منفعت باشگاه نفت که رسیدن به قهرمانی جام حذفی است به خاطر کشورمان بگذریم.»
     
آی اسپورت
2015-05-09 17:44:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر