فهرست
ویلاس بواس: سرمربی گری در رئال یا بارسا یک رویاست
ویلاس بواس: سرمربی گری در رئال یا بارسا یک رویاست

ویلاس بواس: سرمربی گری در رئال یا بارسا یک رویاست

آی اسپورت- آندره ویلاس بواس، سرمربی سابق چلسی و تاتنهام اذعان داشت که تحت هدایت گرفتن بارسلونا یا رئال مادرید یک شغل رویایی خواهد بود.

پس از کشف استعداد این سرمربی توسط مورینیو و رشد آن، وی نامی برای خود در تیم های پایه ی دست و پا کرد و سپس با پورتو قهرمان یورولیگ شد ولی تابستان گذشته در چلسی با شکست مواجه شد.

شکست بواس در انگلستان، باعث نشد که او از نیمکت تیم های بزرگ دور شود و او فکر می‌کند که روزی می‌تواند سکان هدایت تیم کاتالانی یا مادریدی را در دست بگیرد.

وی در مصاحبه با مارکا گفت: "رئال مادرید و بارسلونا از بهترین تیم های دنیا هستند. یکی از آنها جام های بیشتری برده ولی دیگری بر تاریخ چند سال گذشته ی فوتبال تاثیر بسزایی گذاشته است. میراثی که گواردیولا به جا گذاشت بسیار الهام بخش است.

برای من به عنوان یک مربی جوان، سرمربی گری در هر کدام از این 2 تیم یک رویاست."

ویلاس بواس در آخرین فصل حضور گرث بیل در تاتنهام سرمربی او بود و در تابستان گذشته با رقم 100 میلیون یورو این بازیکن را به رئال مادرید فروخت و بواس به تعریف و تمجید از جاه طلبی و انگیزه ی فراوان گرث بیل برای پیوستن به سپیدپوشان پرداخت.

وی گفت: "او فوق العاده است. با وجود گلهای زیبا و مهمی که فصل پیش در لیگ برتر به ثمر رساند، [انتقالش به مادرید] تعجب آور نیست.

او به خوبی در مادرید جا افتاده است. ترسی از روبرو شدن با چالش های بزرگ ندارد.آمدن به مادرید تصمیم خودش بود. پیشنهادات زیادی داشت ولی تصمیم گرفت به یک تیم پرافتخار برود."

 

     
آی اسپورت
2014-02-28 10:29:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر