فهرست
رئال مادرید 2 – والنسیا 2/ پایان رویای قهرمانی رئال در لالیگا؟
رئال مادرید 2 – والنسیا 2/ پایان رویای قهرمانی رئال در لالیگا؟

رئال مادرید 2 – والنسیا 2/ پایان رویای قهرمانی رئال در لالیگا؟

آی اسپورت- «عملیات 30». این پروژه‌ای بود که کارلو آنچلوتی در فاصله 10 هفته مانده به پایان رقابتها از بازیکنانش خواست، اینکه هر 30 امتیاز 10 بازی باقیمانده را بگیرند. آن موقع رئال مادرید تازه 4 امتیاز از بارسلونا عقب افتاده بود. تساوی بارسا مقابل سویا، این فرصت را به رئال داد که فاصله را به دو امتیاز هم برساند. اما «عملیات 30» رئال بدموقع به بن بست خورد، آنها هفت مرحله از 10 بازی آخر فصل را خوب پیش رفتند اما در پله هشتم (و هفته سی و ششم لالیگا) به سد محکم والنسیا خورند و دو امتیاز سرنوشت ساز را از دست دادند. حالا آنها دوباره 4 امتیاز از بارسا عقب هستند اما فقط دو هفته باقی مانده و «عملیات 6» هم شاید دیگر جواب ندهد. رئال در این بازی در نیمه اول همه چیز را از دست داد. دقیقه 19 آلکاسر گل اول را برای والنسیا زد  و در حالی که رئالی‌ها هنوز در شوک این گل بودند، فوئگو در دقیقه 25 نتیجه را به سود تیم میهمان دو برابر کرد. حملات مداوم رئال با چهار ضربه آنها به تیر دروازه همراه بود و البته یک پنالتی مهم که در آخرین دقیقه نیمه اول به دست آمد. اما این پنالتی را رونالدو در روز بد خود از دست داد تا – شاید- یکی از مقصرین ناکامی رئال در این بازی و  - باز شاید - مقصر از دست رفتن رویای قهرمانی لالیگا برای سفیدپوشان در این فصل باشد. گلهای په‌په و ایسکو در نیمه دوم، رئال را به بازی برگرداند اما آنها که خوش‌شانس هم بودند که والنسیا تعداد گلهایش را در این نیمه بیشتر نکرد، نتوانستند در نهایت به برد برسند تا در بدترین زمان ممکن دو امتیاز حساس را از دست بدهند.
 
 
رئال مادرید : 2
والنسیا :2‌
 
نتیجه نیمه نخست : 0-2
گل‌ها
رئال مادرید:
په په 56، ایسکو 84
سوسیه‌داد :
آلکاسر 19، فوئگو 26
 
آمار  WhoScored.com

بهترین بازیکنان میدان


امتیاز
آلوس


9.4
ایسکو


8.3
رودریگس


8.0
بیل


8.0
اوتامندی


8.0

 
 

رئال مادرید


آمار بازی


والنسیا
29


تعداد شوت


13
10


شوت در چارچوب


4
83%


پاس موفق


70%
55%


موفقیت در نبردهای هوایی


45%
11


دریبل


7
12


تکل


12
61%


مالکیت توپ


39%


ترکیب دو تیم
رئال مادرید: کاسیاس، په په، راموس، کوئنترائو (مارسلو 45) آربلوا (کارواخال 46) کروس (ایارامندی 25) رودریگس، ایسکو، رونالدو، بیل، ارناندس
سوسیه‌داد: آلوس، موستافی، باراگان، اوتامندی، گایا، پارخو، فوئگو، گومس (دیپائول 78) فغولی، الکاسر (نگردو 69) پیاتی (اوربان 90)
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-10 00:01:30
نظر دهید

۱ نظر
هستی استقلالی
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۳:۰۷
اخ که حیف شد.شب بد رونالدو بود .چهارتا به تیر فقط خورد
شانس هم خوب چیزیه که بارسا داره دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر