فهرست
درباره صحبتهای رئیس سازمان لیگ / تنها 3 بازیکن میلیاردی در لیگ داریم؟
درباره صحبتهای رئیس سازمان لیگ / تنها 3 بازیکن میلیاردی در لیگ داریم؟

درباره صحبتهای رئیس سازمان لیگ / تنها 3 بازیکن میلیاردی در لیگ داریم؟

آی اسپورت - مهدی تاج رئیس سازمان لیگ در گفتگوی امروزش با رادیو ورزش به نکته جالبی اشاره کرده است.
او درباره شفاف سازی قراردادها گفته: فقط یک بازیکن بود که یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان گرفت. در مجموع و در این فصل سه بازیکن و یک سرمربی بالای یک میلیارد تومان دریافت کرده‌اند. از ۸۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد هم ۳۵ بازیکن بودند.
منظور تاج از سرمربی میلیاردی که کاملا مشخص است و او کسی نیست جز علی دایی که رقم قرارداد امسالش با علی دایی سر و صدای زیادی درست کرد اما اینکه او تنها مربی میلیاردی لیگ باشد نکته ای است که باورش سخت به نظر می رسید.
از طرف دیگر اینکه فقط سه بازیکن در لیگ بالای یک میلیارد تومان گرفته باشند هم از آن حرفهاست. تنها احمد آل نعمه که ابتدای فصل به تراکتور پیوسته بود قراردادی 1.4 میلیاردی با این باشگاه امضا کرده بود. رقم قرارداد مهدی رحمتی با پیکان هم که نزدیک به 1.5 میلیارد تومان بوده و محمدرضا خلعتبری هم 1.2 میلیارد از سپاهان گرفته است.
با این حساب تکلیف بازیکنانی نظیر آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری،کرار جاسم، امید ابراهیمی، محرم نوید کیا و خیلی از بازیکنان دیگر چیست؟ یعنی این بازیکنان اسم و رسم دار حاضر به امضای قراردادی کمتر از یک میلیارد تومان شده اند؟


کد حبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-10 09:50:49
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۰۲
جالبه اسمی از بازیکنای لنگ نیاوردین, امثال اومانا بنگر سوشا رضا نوروزی
حامد
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۰۸
محرم عزیزم هیچ وقت میلیاردی پول نگرفته.محرم مث خیلی از سرخابیا حروم خور نیست.به اندازه ای که بازی میکنه پول میگیره بعدم یه بخشیش رو همیشه به ایتام هدیه میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر