فهرست
اوج‌گیری الاهلی بعد از اخراج برانکو
اوج‌گیری الاهلی بعد از اخراج برانکو

اوج‌گیری الاهلی بعد از اخراج برانکو

آی اسپورت - برانکو بدترین دوران مربیگری خود را در الاهلی عربستان تجربه کرد. بهترین مربی تاریخ پرسپولیس تنها 5 بازی در الاهلی دوام آورد. این باشگاه عربستانی تنها بعد از دو بازی در لیگ قهرمانان آسیا و سه بازی در لیگ عربستان تصمیم گرفت که برانکو را از کار برکنار کند و المحمدی را به عنوان جایگزین موقت او انتخاب کند.

الاهلی در سه بازی که با هدایت برانکو در لیگ عربستان به میدان رفت یک تساوی، یک شکست و یک پیروزی را به دست آورد. با اخراج برانکو الاهلی هم بحران خود را پشت سرگذاشت و به روزهای اوج خود نزدیک می شود. این تیم بعد از برانکو، سه بازی در لیگ عربستان انجام داده است که نتیجه آن دو پیروزی و یک تساوی بوده که آن هم برابر النصر مدافع عنوان قهرمانی بوده است.

الاهلی در سه بازی که بعد از برانکو در لیگ عربستان به میدان رفته دروازه‌اش را بسته نگه داشته است. این تیم شب گذشته هم توانست با سه گل الفیحاء را شکست دهد تا رسانه‌های سعودی از بازگشت این تیم به روزهای اوج بعد از اخراج برانکو سخن به میان آورند. با این نتایجی که الاهلی بعد از اخراج برانکو به دست آورده معلوم شد که مشکلات این تیم بعد از رفتن برانکو حل شده و رفته رفته آنها به روزهای اوج خود نزدیک می شد.

 

ایسنا 

۲ ۳  
آی اسپورت
2019-10-06 10:48:00
نظر دهید

۳ نظر
حسین
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۳:۱۸
حالا دیدید مربی نیس
اینجا هم فقط حامی داشت موفق بود
۵
دکتر
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۹
پرسپولیس زمان برانگو،فقط شانس و داور رو،برای جام آوری داشت،ولاغیر.
۶
رضا
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۴۱
مخالفان کی روش به ضرب زورداوران ومافیای فوتبال می خواستندبانتیجه گیری های قلابی دلال کروات را به تیم ملی غالب کنندکه خوشبختانه موفق نشدندوالا برانکوچیزی درچنته نداشت
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر