فهرست
دیسلایک: عادل فردوسی پوری که نمی شناسیم!
دیسلایک: عادل فردوسی پوری که نمی شناسیم!

دیسلایک: عادل فردوسی پوری که نمی شناسیم!

آی اسپورت- توی همه شبکه های بیست گانه این روزهای رسانه ملی، هیچ برنامه زنده ای وجود ندارد که به اندازه نود پرمخاطب باشد و در بین همه مجری ها نیز، هیچکس به میزانِ محبوبیت مرد موفرفری شبکه سوم سیما نزدیک نیست. بدیهی ست که توی چنین شرایطی، رسانه ها علافه زیادی به فردوسی پور نشان بدهند. او در همه این سال ها، یک چهره خواستنی برای روزنامه ها بوده و بارها با درخواست مصاحبه هایِ جلد مواجه شده و در بیشتر مواقع، پاسخ منفی اش را به این رسانه ها تحویل داده است. شاید همین پاسخ منفی، موجب شده هیچگاه از میزان تمایل روزنامه ها برای روی جلد بردن او کم نشود.


ظرفِ یک هفته اخیر، فردوسی پور روی جلد سه رسانه نوشتاری پرمخاطب رفته است. اولی تماشاگران امروز بوده که با مجری و تهیه کننده نود در مورد ترجمه تازه اش در نمایشگاه کتاب و مسائل دیگری گفتگو کرده است. بعد، خبر ورزشی از راه رسیده و از قول عادل تیتر یک زده که او عضور اینستاگرام نیست و حالا نوبت به روزنامه گل رسیده است که جمله های باورنکردنی فردوسی پور را ببرد روی جلد: دربی امسال کان لم یکن است، پرسپولیس هیچی نمی شود، برای استقلال هم اهمیتی ندارد!».


عادل فردوسی پوری که قبل از این یک هفته می شناختیم، اهلِ استفاده کردن از این عبارت ها برای پرهوادارترین تیم های فوتبال ایران نبود. او جدا از شخصیت علافه مند به فوتبال اش که طبعا نظرات شخصی خودش را دارد، یک چهره بسیار مهم رسانه های برای فوتبال ایران به شمار می رود و حتما باید مراقب اظهارنظرهایش در مورد تیم های مختلف باشد. او که این روزها به عنصرِ پاپیولار نمایشگاه کتاب تبدیل شده، کمی قبل نیز از علاقه اش به قهرمانی تراکتور خبر داده بود. به نظر می رسد ادامه این حضور و این مصاحبه ها، تهدیدی برای سال های پیش روی نود باشد. آقای تهیه کننده، دوباره باید تبدیل به همان عادلی شود که برای زدن حرف هایش، به جلدِ روزنامه ها نیاز نداشت و اساسا حرف هایی مهم تری برای گفتن داشت.
     
آی اسپورت
2015-05-10 13:54:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر