فهرست
تمام دوئل‌های استقلال- تراکتور؛ تونی‌پاشا علیه ژنرال
تمام دوئل‌های استقلال- تراکتور؛ تونی‌پاشا علیه ژنرال

تمام دوئل‌های استقلال- تراکتور؛ تونی‌پاشا علیه ژنرال

استقلال تهران – تراکتورسازی تبریز؛ در مورد این مسابقه هیچ نمی‌توان گفت، جز اینکه یکی از حساس‌ترین، مهم‌ترین و دیدنی‌ترین بازی‌های این فصل لیگ است؛ بازی‌ای که میزبان آن می‌خواهد 3 امتیاز را از چنگ حریف بیرون بکشد تا امیدهایش برای کسب سهمیه آسیا را زنده نگه دارد و اینکه روحیه‌ای مضاعف برای دربی پیدا کند. از طرف دیگر تراکتورسازان هم امید بسیاری دارند تا با شکست دادن استقلال، در کورس قهرمانی با نفت تهران و سپاهان، یک گام بلند به سوی جام بردارند.

کرار- آندوآندرانیک تیموریان و جاسم کرار، از بهترین و اثرگذارترین بازیکنان تیم‌های خود هستند. با حضور آندو، کمربند میانی تراکتورسازان قدرت مضاعفی پیدا کرده و او در کارهای دفاعی تیمش وظیفه اصلی را بر عهده دارد. مقابل آندو، جاسم کراری بازی می‌کند که یکی از بهترین‌های استقلال است. بدون تردید در جدال این دو بازیکن هر کدام موفق‌تر باشد، می‌تواند تیمش را هم به برتری برساند.
صادقی - ادینهوامیرحسین صادقی در تراکتور بازی کرده و ادینهو نیز یکی از بهترین‌های تراکتور در فصل جاری است. امید اصلی گلزنی در جمع قرمزپوشان، لوسیانو ادینهو است و چشم امید به حرکات سرعتی، انفجاری و ضربات دقیق او دوخته شده. امیرحسین صادقی هم که در جام جهانی بازی کرده و تجربه بالایی دارد، امروز در یک وظیفه سخت، باید به مهار مهاجم برزیلی قرمزپوشان بپردازد.
خسرو حیدری - سعید آقایییکی از ستون‌های اصلی استقلال در اجرای حملات و حرکات نفوذی، خسرو حیدری است. قابلیت حمل توپ، گذر از مدافع مستقیم و ارسال توپ روی دروازه، از خسرو حیدری یک بازیکن اثرگذار و موفق ساخته که در استقلال وظیفه مهمی بر عهده دارد اما او برای انجام موفقیت‌آمیز کارهای خود، سعید آقایی را پیش رویش می‌بیند، مدافعی که در تراکتورسازی خود را خوب نشان داده و تونی روی او حساب می‌کند.
فخرالدینی - احمدزادهفرشاد احمدزاده را باید یکی از خوب‌های تراکتور دانست؛ بازیکنی که در سمت چپ حضور دارد و قابلیت‌ نفوذ و حمل توپ بالایی دارد. یک بازیکن به اصطلاح رونده که می‌تواند در کارهای تهاجمی و دفاعی موفق باشد. بازیکن مقابل او، میلاد فخرالدینی است که خودش در تراکتور بازی کرده و حالا هم در استقلال بازیکن اصلی است. این دو بازیکن باید از دو جهت یکدیگر را شکست دهند؛ اول اینکه مانع نفوذ یکدیگر شده و بعد اینکه بتوانند برای نفوذ، از یکدیگر بگذرند.
اولیویرا - قلعه‌نوییتونی اولیویرا و امیر قلعه‌نویی هم دو چهره مهم در بازی امروز محسوب می‌شوند. تونی که در آسیا حذف شده و حالا می‌خواهد با قهرمانی هم اعاده حیثیت کند، هم اینکه بتواند خود را به خوبی نشان دهد و محبوبیتش را با قهرمانی احتمالی بالاتر ببرد. سرمربی استقلال هم که دومین فصل ناموفق‌ خود را سپری می‌کند، قصد دارد با بردن تراکتور، همچنان از شانس کسب سهمیه آسیا برخوردار باشد و بازنده به سراغ دربی نرود.

کدخبر:  9401
     
آی اسپورت
2015-05-10 14:21:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر