فهرست
اتفاق ویژه: پرچم آذربایجان در آزادی
اتفاق ویژه: پرچم آذربایجان در آزادی

اتفاق ویژه: پرچم آذربایجان در آزادی

آی‌اسپورت- هواداران تراکتورسازی باز هم حاشیه جدیدی در استادیوم آزادی به وجود آوردند. هر چند که تماشاگرانی که با اهداف سیاسی به ورزشگاه می‌روند  زیاد نیست، اما همان‌ها هم به شدت فعال هستند. موضوعی که باعث تنش بین ترک‌ها و غیرترک‌های ایران شده است. چند تصویر از هواداران تراکتورسازی منتشر شده که در آن، تصویر پرچم سایر کشورها مشاهده می‌شود. اتفاقی که اصلا به مزاج سایر مردم خوش نیامد و آنها معتقدند نباید پرچمی ضد ایران به ورزشگاه بیاید. در دیدار امروز هم هواداران تراکتورسازی با خودشان پرچم آذربایجان به استادیوم آوردند. روی یکی از سکوها آن را به نمایش گذاشتند. این موضوع واکنش ماموران نیروی انتظامی را دربرداشت. آنها پس از چند بار نمایش، سرانجام به سکوی مورد نظر رفتند و پرچم‌ها را جمع‌آوری کردند.


کد خبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-10 15:54:23
نظر دهید
۲ نظر
فرداد
يكشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۳۸
خب اینها که به پرچم آذربایجان علاقه دارن چرا درخواست اقامت نمیدن به اون کشور؟ برید همونجا، کاری به این ندارم که خود کشور آذر بایجان زمانی جزیی از خاک ایران بوده، ولی نمیتونی خاک اینجا رو آغشته کنی به پرچم جای دیگه، دوستش داری برو اونجا، ایشالله که موفق باشی اونجا که رفتی با پرچمش پیرهن بدوز و بکن تنت که دلت براش تنگ نشه اما اینجا سرزمین ستار خان بزرگ ماست
بابک
يكشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۱۸
تمام هواداران تراکتورسازی آزربایجان و البته تمام ترکها با الگوقراردادن قهرمانانی مثل بابک،ستارخان،باکری و... بلاخره حق و حقوق خود را از پانفارسها و نزادپرستان خواهند گرفت و تراختور فرصتی برای بیان و تبلیغ شعارهای ملیتی و هویتی ما ترکهاست.در ضمن آغا فرداد کسی که باید از مملکت بره نزادپرستا هستن نه من ترک که با چنگ ودندون مملکت رو نگه داشتم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر