فهرست
اتفاق ویژه: پرچم آذربایجان در آزادی
اتفاق ویژه: پرچم آذربایجان در آزادی

اتفاق ویژه: پرچم آذربایجان در آزادی

آی‌اسپورت- هواداران تراکتورسازی باز هم حاشیه جدیدی در استادیوم آزادی به وجود آوردند. هر چند که تماشاگرانی که با اهداف سیاسی به ورزشگاه می‌روند  زیاد نیست، اما همان‌ها هم به شدت فعال هستند. موضوعی که باعث تنش بین ترک‌ها و غیرترک‌های ایران شده است. چند تصویر از هواداران تراکتورسازی منتشر شده که در آن، تصویر پرچم سایر کشورها مشاهده می‌شود. اتفاقی که اصلا به مزاج سایر مردم خوش نیامد و آنها معتقدند نباید پرچمی ضد ایران به ورزشگاه بیاید. در دیدار امروز هم هواداران تراکتورسازی با خودشان پرچم آذربایجان به استادیوم آوردند. روی یکی از سکوها آن را به نمایش گذاشتند. این موضوع واکنش ماموران نیروی انتظامی را دربرداشت. آنها پس از چند بار نمایش، سرانجام به سکوی مورد نظر رفتند و پرچم‌ها را جمع‌آوری کردند.


کد خبر: 9407
۱ ۹  
آی اسپورت
2015-05-10 15:54:23
نظر دهید

۹ نظر
فرداد
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۳۸
خب اینها که به پرچم آذربایجان علاقه دارن چرا درخواست اقامت نمیدن به اون کشور؟ برید همونجا، کاری به این ندارم که خود کشور آذر بایجان زمانی جزیی از خاک ایران بوده، ولی نمیتونی خاک اینجا رو آغشته کنی به پرچم جای دیگه، دوستش داری برو اونجا، ایشالله که موفق باشی اونجا که رفتی با پرچمش پیرهن بدوز و بکن تنت که دلت براش تنگ نشه اما اینجا سرزمین ستار خان بزرگ ماست
۷
بابک
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۱۸
تمام هواداران تراکتورسازی آزربایجان و البته تمام ترکها با الگوقراردادن قهرمانانی مثل بابک،ستارخان،باکری و... بلاخره حق و حقوق خود را از پانفارسها و نزادپرستان خواهند گرفت و تراختور فرصتی برای بیان و تبلیغ شعارهای ملیتی و هویتی ما ترکهاست.در ضمن آغا فرداد کسی که باید از مملکت بره نزادپرستا هستن نه من ترک که با چنگ ودندون مملکت رو نگه داشتم.
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۴
کسی که باید بره شمایید..... اوتای بو تیا بی اولسون. مرکزی تبریز اوئلسون
۹ ۲
مرتضی
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۲
اوتای بو تای بی اولسون ایران بیوک اولسون
۲
تورک
شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۲۱
یاشاسن
داشتن آزادی و استقلال حق هر قومیه
۶
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۴
کسی که باید بره شمایید..... اوتای بو تیا بی اولسون. مرکزی تبریز اوئلسون
۷
Ali
يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵، ۰۰:۱۲
اینا کاملا اهداف سیاسی دارن دفعه اولشون نیست از فبل پیشینه دارن.به نفعشونه عاقلانه فک کنن غلط زیادیم نکنن یه وقت((اوناییشدن ک فکری دارن یه موقع.نه همشون))از قضیه کردستان پند بگیرن ایرانم ب اندازه کافی دردسر داره بهتره سربارش نشن .
۴
حمید
يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
چرا مسئولین رسیدگی نمیکنن چرا اینقدر سهل انگاری کردن که همچینداتفاقی بیافته
۴
تورک اوغلو
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۵۰
خب میشه یه سوال ساده از آقایون فارس کرد که چرا کرد ها حق دارن تو دانشگاهاشون زبان و ادبیات کردی بخونن ولی ترک ها از داشتن چنین حقی که حتی توی قانون اساسی هم بهش اشاره شده محروم اند ؟؟؟ خب جواب بدید. تنها اینا نیستن که ! خیلی از حقوق ما مردم تورک آذربایجان پایمال شده ولی ما هیچی نگفتیم. وقتی که نخست وزیر ارمنستان یه روز بعد از 27 امین سالگرد نسل کشی قره باغ آذربایجان به ایران میاد و با استقبال گرم مسولان مواجه میشه و از اون بدتر تو سالن آرارات تهران پارچه ای منقوش به این نوشته که :(( قره باغ ارمنستان است )) ، پس از ما هم انتظار این رو نداشته باشید که ما هم به کوچکترین حق طبیعی خودمون بی اعتنا باشیم.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر