فهرست
چهره روز: جشن هزار کیلومتریِ تراختور با آقای هتریک
چهره روز: جشن هزار کیلومتریِ تراختور با آقای هتریک

چهره روز: جشن هزار کیلومتریِ تراختور با آقای هتریک

سامان نریمان جهان فصل گذشته در چهار بازی برای تراکتورسازی گل زد که دو دیدار را این تیم برد و در دو بازی هم به نتیجه تساوی رضایت داد. در این فصل هم هر گلی که سامان برای تبریزی‌ها زد، سرانجام پرشورها برنده میدان بودند.
تراکتورسازی لیگ چهاردهم را با برد مقابل فولاد خوزستان استارت زد. در دیداری که سامان نریمان جهان اولین گل این فصل را برای سرخ‌پوشان تبریزی به ثمر رساند. سامان برای گل دومش در لیگ، پنج هفته منتظر ماند تا رگباری به سه تیم پشت سر هم گل بزند. شماره هفت سرخ‌ها در این فاصله سه پاس گل داد تا هفته بیستم که دوباره پایش به گلزنی باز شود. سامان در دو بازی متوالی در برد تراکتورسازی سهیم بود. پسر دوست‌داشتنی تبریزی‌ها تا هفته ماقبل پایانی شش گل به ثمر رسانده بود. تا اینکه بازی با استقلال در ترکیب تیم قرار گرفت. نریمان جهان کابوس آبی‌ها شد. او در این دیدار هتریک کرد و یک پاس گل داد. این بهترین نمایش نریمان‌جهان در تراکتورسازی بود. 


کد خبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2015-05-10 19:14:44
نظر دهید

۵ نظر
azerbayjan
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۳۱
سایتر عزیز یاد اون مقالتون افتادم.الان من از شما میبرسم:نه وار نه یوخ؟
ملکان-فقط تیراختور
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۰۹
آهاااااااااااااااای ای اسپورت
س ن رو دیدین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
azerbayjan
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۱۸
خیلی دلم میخواد بدونم اونایی که مثل شما کلی تلاش کردند که تیراختور رو به حاشیه ببرند الان چه حالی دارند.نه وار نه یوخ؟؟؟!!!!!!
میانالی
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۸:۱۲
یاشاسین سامان . افتخار آذربایجان است
سهند از قوشاچای
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۰۴
نه جناب روزگار همیشه طبق امال و نقشه خای کثیف پایتخنشینها نمی چرخد عزیز ما با ارده وعشق این قهرمانی را می خواهیم قهرمانی پاک با عززززززززت که ساید سماها عاجز به درک ان باشید وبه ان خواخیم رسید این یکی از۱۰۰۰ حقوقیست که تزربایجان لایق انست عقل سلیم حکم میکند که در برابر ان کرنش نشان دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر