فهرست
دکه آنلاین: سید جلال دربی را از دست می دهد؟
دکه آنلاین: سید جلال دربی را از دست می دهد؟

دکه آنلاین: سید جلال دربی را از دست می دهد؟

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی به ماجرای محرومیت استقلال توسط فیفا اختصاص دارد و این روزنامه به درخواست هواداران استقلال مبنی بر استعفای مدیران این تیم اشاره کرده است. تلاش برای افزایش محرومیت سیدجلال، نزدیک شدن سعد ناطق به پرسپولیس، واکنش برانکو به بی توجهی داوران درباره خطاهای پنالتی روی داوری و وضعیت جپاروف بعد از محرومیت استقلال از دیگر تیترهای این روزنامه است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 6 بهمن

روزنامه گل با انتشار عکسی از اتفاقات بازی پرسپولیس و گسترش مدعی شده گزارش احمد صالحی شاید باعث محرومیت سیدجلال از بازی مقابل تراکتورسازی و استقلال شود. یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال به این روزنامه گفته که چند هفته قبل نامه تهدید فیفا را به باشگاه استقلال داده بود. سرهنگ علیفر اعلام کرده یکی از دو گزارشگر محبوب تلویزیون است و عباس جدیدی هم گفته همه یاد بگیرند برای کار خیر ریا کنند!

روزنامه گل
روزنامه گل 6 بهمن

پیروزی با انتشار طرحی از مهدی طارمی و هادی نوروزی از رسیدن آقای گل قرمزها به رکورد هادی گل خبر داده است. این روزنامه با اشاره به محرومیت استقلال، از اینکه فدراسیون می خواهد حکم فیفا را تغییر دهد، به نوعی انتقاد کرده است. واکنش برانکو به اشتباهات داوری علیه تیمش هم روی جلد پیروزی دیده می شود.

روزنامه پیروزی
پیروزی 6 بهمن

همشهری ورزشی نوشته به محض حل مشکل استقلال با عادل شیحی و از بین رفتن محرومیت آبی ها، سجاد شهباززاده به این تیم برمی گردد.بختیار رحمانی گفته از فولاد به تیم ملی می رسد. خبر پدر شدن دوباره بیرانوند هم روی جلد همشهری ورزشی رفته و این روزنامه مصاحبه ای هم با مبینا نژاد داشته است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 6 بهمن

 

کد خبر: 9408

 

۱    
آی اسپورت
2017-01-25 08:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر