فهرست
تونی: شاید در گل زدن زیاده روی کردیم!/ نفت با استقلال تفاوت دارد
تونی: شاید در گل زدن زیاده روی کردیم!/ نفت با استقلال تفاوت دارد

تونی: شاید در گل زدن زیاده روی کردیم!/ نفت با استقلال تفاوت دارد

آی اسپورت-  پیروزی بزرگ در آزادی، سرمربی پرتغالی تراکتورسازی را به تجربه قهرمانی لیگ برتر نزدیک کرد. تونی اولیورا با روحیه ای بسیار خوب به سالن کنفرانس مطبوعاتی قدم گذاشت و مصاحبه کوتاه و نسبتا پرحاشیه ای را تجربه کرد. 


روز خوشبختی: ما توانستیم رویای میلیون‌ها تماشاچی را به حقیقت برسانیم که نماینده یک شهر بودند و یک باشگاه.بازیکنانم همین طور توانستند نتیجه خوبی بگیرند چون فکر می کنم بازیکنانم بازی خیلی کاملی را انجام دادند. تبریک می‌گویم به آنها چون تمام چیزهایی که گفته بودیم را عمل کردند و هواداران این ارزش را داشتند که به پیروزی برسیم.
 
استقلال: یک تیم قوی مقابل ما قرار گرفت و توانستیم از تله‌های انفجاری استفاده کنیم و از آنها بهره ببریم به همین خاطر به بازیکنانم تبریک می‌گویم اما هنوز لیگ تمام نشده است. بازی مشخص نبود و ما از هوشمان استفاده کردیم چون فوتبال یک بازی است و باید از هوشمان استفاده کنیم همانطور که ما آماده بودیم توانستیم یک نتیجه خوب به دست بیاوریم و عادلانه. شاید هم زیاده‌روی کردیم  اما فکر می‌کنم نتیجه عادلانه بود.
 
بازی با نفت تهران: نفت یک تیم متفاوت و بازی با این تیم فرق می‌کند نفت خیلی بهتر از تیم‌های دیگر است سازماندهی خوبی دارد و فکر می‌کنم بازی با نفت تفاوت‌هایی دارد اما ما نمی‌توانیم رویای خود را از بین ببریم چون در این سه ماه تراکتور در جایگاه پنجم بود در سه ماه پیش و 6 امتیاز فاصله داشت. برخی می‌گفتند مربی ضعیف است اما مربیان ضعیف بعضی وقت‌ها یک دفعه می‌توانند سورپرایز کنند.
 
آسیا: : چند سال است که یک تیم ایرانی در آسیا به هیچ جا نمی‌رسد و ما دلیل قانع‌کننده‌ای داریم به یادتان می‌آید یک تیم ایرانی در آسیا جام برده باشد؟
 

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-10 19:37:19
نظر دهید

۲ نظر
azerbayjan
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۲۹
سایتر عزیز یاد اون مقالتون افتادم.الان من از شما میبرسم:نه وار نه یوخ؟
azerbayjan
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۲۰
خیلی دلم میخواد بدونم اونایی که مثل شما کلی تلاش کردند که تیراختور رو به حاشیه ببرند الان چه حالی دارند.نه وار نه یوخ؟؟؟!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر