فهرست
کمالوند: حاضر بودیم نیم هیچ ببریم/ ماموریت من در گسترش تمام شد
کمالوند: حاضر بودیم نیم هیچ ببریم/ ماموریت من در گسترش تمام شد

کمالوند: حاضر بودیم نیم هیچ ببریم/ ماموریت من در گسترش تمام شد

آی اسپورت- فراز کمالوند سرانجام به وعده اش عمل کرد و گسترش فولاد را در رقابت های لیگ نگه داشت. سرمربی تیم تبریزی در جلسه کنفرانس مطبوعاتی بعد از شکست دادن پرسپولیس، اعلام کرد که ماموریت اش در گسترش به پایان رسیده است. 


بقا در لیگ: قبل از هرچیز از خدا تشکر کنم به خاطر محبت‌هایی که به ما داشته است. کار سخت و دشواری بود. مالک باشگاه، هیات مدیره و مدیرعامل موفق شدند در شرایط سخت تیم را در لیگ برتر نگه داریم و سهمیه استان را حفظ کنیم. امیدوارم قولی که به آن دادم عمل کرده باشم و شرمنده مردم خوب و فوتبالدوست آذربایجان نشوم.
 
روز خوب آذربایجان: بیش از 5-6 موقعیت صدرصد گلزنی را از دست دادیم و نتایجی که گسترش گرفت نشان از قدرت این تیم است. ذوب آهن را در اصفهان متوقف کردیم، فولاد و پرسپولیس را بردیم و استقلال را متوقف کردیم ولی آنچه ما را آزار می‌داد استرس حضور در ته جدول بود. یک تبریک هم به خاطر برد تراکتورسازی مشخص شد و این هفته سهمیه آذربایجان حفظ شد و انشالله هفته آینده هم تیم تراکتورسازی قهرمان می‌شود و همانطور که گفته بودم اردیبهشت ماه خوبی برای فوتبال آذربایجان بود. تراکتورسازی با فوتبال پاک قهرمان می‌شود همان‌طور که گسترش هم با فوتبال پاک در لیگ ماند و هفته گذشته هم در دربی آذربایجان یک بازی خوب و جوانمردانه از هر دو تیم دیدیم.
 
گسترش را فراموش نکنیم: سال‌ها بسیاری از استان‌ها عطش حضور در لیگ برتر دارند کرمان، بوشهر و خود ما هم مدت‌ها قبل از حضور تراکتور در لیگ این عطش را داشتیم و تراکتورسازی برادر بزرگتر است ما نباید گسترش را فراموش کنیم و این تیم هم برادر کوچک تر است حق آذربایجان است که سه تیم در لیگ برتر داشته باشد و امیدوارم ماشین سازی هم به لیگ برتر برسد.
 
موقعیت درویشی: درویشی دو ماه است با درد بازی می‌کند و این بازی هم مصدوم بود و نتوانستیم کامل از او استفاده کنیم ولی در اخرین لحظه ای که در میدان بود یک موقعیت گلزنی را از دست داد ما حاضر بودیم با نتیجه نیم هیچ ببریم.
 
ماموریت در گسترش: ماموریت من درگسترش تمام شد و ماموریتم حفظ تیم در لیگ برتر بود از این پس دست مدیرعامل و هیات مدیره و مالک باشگاه برای اینکه هر تصمیمی بخواهد بگیرد. اگر قسمت بود و در خدمت فوتبال آذربایجان بودم تیمی قدرتمند آماده می‌کنم.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-05-10 19:47:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر