فهرست
برانکو: دربی حساس نیست/ کمدانی اعتمادم را جلب کرد
برانکو: دربی حساس نیست/ کمدانی اعتمادم را جلب کرد

برانکو: دربی حساس نیست/ کمدانی اعتمادم را جلب کرد

آی اسپورت- سرمربی کروات پرسپولیس، یک شکست دیگر را روی نیمکت این تیم تجربه کرد و این بار بر خلاف بسیاری از بازی های گذشته، در پایان مسابقه اعتراف کرد که حریف به مراتب بهتر بوده است. برانکو در کنار تمجید از رقیب، میلاد کمندانی جوان را نیز مورد ستایش قرار داد. 


شکست: می‌خواهم به گسترش فولاد بابت این برد تبریک بگویم و بردشان سزاوارانه بود  و میل بیشتری برای بازی کردن  و پیروزی داشتند. ما می‌خواستیم بهتر باشیم و برای برد تلاش کنیم ولی میل پیروزی را نداشتیم و یکبار دیگر این برد را به گسترش تبریک می‌گویم.
 
گسترش فولاد: فکر نمی‌کردم اینقدر گسترش خوب بازی کند ولی گسترش سوار بر بازی شد ولی در نیمه دوم برتر شدیم و حتی سه مهاجم به میدان آوردیم تا به گل تساوی هم برسیم و ناگفته نماند که گسترش هم چند فرصت گلزنی داشت که سوشا خوب ظاهر شد و چند فرصت گل را مهار کرد. و برخی از بازیکنان امروز پرسپولیس هرگز در حد بازیکنان تیم ما ا بازی نکرده بودند. بازی با استقلال تاثیر خودش را بر روی بازیکنان ما گذاشت و بخشی از بازیکنان ما ذهن‌شان مشغول به بازی بعدی با استقلال بود.
 
ترکیب امروز: امروز بازیکنان جدید و زیادی داشتیم که در حد بازیکنان اصلی نبودند و بسیار ساده‌لوحانه و بی جهت گل اول را خوردیم ولی برخی از این بازیکنان می‌توانند در پرسپولیس بازی کنند و باقی خواهد ماند و نحوه انتخاب ما ارزیابی مداوم بازیکنان است. خیلی از بازیکنان جوان برای فصل آینده به درد تیم می‌خورند و من با آگاهی کامل به پرسپولیس آمدم و مشکلات تیم را می‌دانستم لیگ آینده و لیگ آسیا بهتر و بهتر خواهیم شد.
 
گسترش بهتر بود: هدف ما برد بود. بین دو نیمه مهاجم سوم تیم را هم به میدان فرستادیم. سه بازیکن دیگر داشتیم گابریل و هادی نوروزی و کمندانی هم جز این بازیکنان هستند و تلاش کردیم به بازی برگردیم و حتی به برد برسیم اما متاسفانه گسترش امروز بهتر از ما بود و پرسپولیس امروز صدرصد آن پرسپولیسی که انتظارش را داشتیم نبود.
 
بازی بی تماشاگر: داشتیم شمار زیادی از هواداران تراکتورسازی راهی تهران شدند تا بازی با استقلال را ببینند و انتظار داشتیم هوادار زیادی به ورزشگاه نیاید.
 
کمندانی:.در مسابقه با پیکان داخل زمین شد. در همان بازی من به شکل جدی روی او حساب باز کردم و اعتمادم را جلب کرد. تلاشگر و مصر است و همه این ها پیش شرطی است که بازیکنی در سطح خوب باشد.
 
دربی تهران: حساسیتی برای ما ندارد نه سقوط می‌کنیم و نه بالا می‌رویم و بازی در حد نام پرسپولیس انجام می‌دهیم و در این بازی از بازیکنانی استفاده می‌کنیم که در بازی با الهلال هم بتوانیم از آنها استفاده کنیم. 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-05-10 20:02:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر