فهرست
رومینیگه: بهترین بایرن تاریخ را در اختیار داریم
رومینیگه: بهترین بایرن تاریخ را در اختیار داریم

رومینیگه: بهترین بایرن تاریخ را در اختیار داریم

آی اسپورت- در جشن 114 سالگی کارل هاینس رومینیگه در گفتگویی با تلویزیون رسمی بایرن، پتانسیل گروه فعلی بایرن را برای بهترین بایرن تاریخ شدن مناسب دانست.
27ام فوریه سالروز تاسیس باشگاه بایرن مونیخ است آن ها در 12 ماه گذشته موفق شدند بوندس لیگا، لیگ قهرمانان اروپا، جام حذفی، سپر کاپ اروپا و جام جهانی باشگاه ها را فتح کنند و این می تواند بهترین بهانه ای باشد که باواریایی ها جشنی کوچک را در تولد باشگاه تدارک ببینند.
در این فصل هم موفقیت ها ادامه یافت آن ها در کنار پپ با 19 امتیاز فاصله صدر نشین بوندس لیگا هستند و در دور رفت مرحله حذفی موفق شدند آرسنال را 2 بر 0 شکست دهند تمامی این نتایج منجر شد تا رومینیگه تصور کند تا بهترین گروه تاریخ باشگاه را در بایرن مشغول می بیند.
او به کانال تلویزیونی بایرن گفت:" به وضوح فصل گذشته برای بایرن درخشان بود اما ما در حال حاضر مشغول نگارش موفقیت هایی هستیم که در تاریخ متمایز باشند. از بدو تاسیس باشگاه تیم های خوب بسیاری داشتیم با شروع دهه 70 با وجود گرد مولر، بکن باوئر و سپ مایر موفق شدیم سه عنوان پیاپی قهرمانی در اروپا را بدست آوریم دستاوردی که باور نکردنی بود."
"اما آن دوره ای متفاوت در تاریخ باشگاه بود کیفیت خود در زمین و بر روی نیمکت حالا در جهان غیر قابل باور است و ما اکنون می خواهیم بهترین دوره ی تاریخ باشگاه را رقم بزنیم."
     
آی اسپورت
2014-02-28 12:47:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر