فهرست
شادی گل تراکتوری ها که در صداوسیما سانسور شد  (عکس)
شادی گل تراکتوری ها که در صداوسیما سانسور شد (عکس)

شادی گل تراکتوری ها که در صداوسیما سانسور شد (عکس)

آی‌اسپورت- در دیدار مقابل استقلال آنقدر سامان نریمان جهان گل زد که برای نوشتن نکته‌ای از او باید اشاره کنیم منظورمان به کدام گل است. در این دیدار نریمان‌جهان هر بلایی که دوست داشت بر پیکر شکست خورده قلعه‌نویی آورد. شماره هفت قرمزها زمانی که دومین گل خودش و سومین گل تراکتورسازی را به ثمر رساند، شادی زایدالوصفی داشت. نریمان جهان پس از این گل به سرعت دوید و خوشحالی کرد و لباس در آورد. دوربین‌های صدا و سیما هم شادی این بازیکن را پیگیری می‌کردند و روی آنتن بردند. اما لباس در آوردن سامان موجب شد تا در دیدار لیگ داخلی هم شاهد زحمت سانسورچی‌ها باشیم. آنها که خیال‌شان از لیگ داخلی جمع بود و پا رو پا گذاشته بودند تا از این دیدار تماشایی لذت ببرند، دست به کار شدند.از ضبط صحنه شادی تراکتوری‌ها دست کشیدند و لنز دوربین‌ها را به سمت تماشاگران حرکت دادند. آن قدر پایکوبی تی‌تی‌ها و بهت آبی‌ها را به تصویر کشیدند تا گلزن تراکتورسازی فرصت کند و لباسش را به تن کند.
 پیش از این در دربی پایتخت هم همین بلا سر صدا و سیما آمد. امید عالیشاه پس از اولین گلی که در دربی به ثمر رساند، از خود بی خود شد و پیراهنش را در آورد. همین اتفاق کافی بود تا کارگردان بازی، مجبور به پخش مجدد گل و خوشحالی هواداران کند. دست بروبچه‌های تلویزیون به عالیشاه نرسید اما او از سوی داور جریمه شد و از بازی بیرون رفت. 


کد خبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-10 20:08:19
نظر دهید

۴ نظر
azerbayjan
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۲۴
سایتر عزیز یاد اون مقالتون افتادم.الان من از شما میبرسم:نه وار نه یوخ؟
azebayjan
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۲۳
خیلی دلم میخواد بدونم اونایی که مثل شما کلی تلاش کردند که تیراختور رو به حاشیه ببرند الان چه حالی دارند.نه وار نه یوخ؟؟؟!!!!!!
میثم تی تی
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۳۳
تنها سانسور گل نبود بلکه سانسور تعداد هوادارا بود چون هوادارای ما بیشتر بود همش تصویر زوم کرده نشون داده میشد
سجادعبدی
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۴۱
یاشاسین تراختور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر