فهرست
گل محمدی: بازی یک طرفه بود/ امیدوارم پرسپولیس دربی را ببرد
گل محمدی: بازی یک طرفه بود/ امیدوارم پرسپولیس دربی را ببرد

گل محمدی: بازی یک طرفه بود/ امیدوارم پرسپولیس دربی را ببرد

آی اسپورت- پیروزی امروز برابر ملوان، یحیی گل محمدی و تیمش را کاملا به سهمیه آسیا نزدیک کرد. یحیی در کنفرانس خبری، این مسابقه را یک طرفه دانست. 


بازی با ملوان: شاهد یک بازی یک طرفه بودیم. تیم ما انگیزه بالایی داشت و تلاش زیادی انجام دادیم. از همه بازیکنان تشکر می‌کنم. در این بازی تنوع زیادی در خط حمله داشتیم و مستحق 3 امتیاز بودیم. ما یک گام دیگر به کسب سهمیه آسیا نزدیک شدیم و اگر مقابل پدیده به تساوی برسیم صددرصد سهمیه آسیا را می‌گیریم.
 
حدادی فر: قاسم با پاس‌های تیکی‌تاکای خود شرایط خوبی را به وجود آورده و حضور او برای هر تیمی غنیمت است. البته بازیکنان کناری او هم با وی هماهنگ هستند و در مجموع کل تیم کیفیت بالایی دارد.
 
فینال حذفی: نظر من این است که اگر این بازی بعد از دهم خرداد انجام گیرد ما در آن حاضر نخواهیم شد. سازمان لیگ می‌‌توانست با یک برنامه‌ریزی مناسب از بروز این مشکل جلوگیری کند. در این رابطه فردا جلسه‌ای ساعت 14 با مسئولان سازمان لیگ در تهران داریم و در این رابطه تصمیم‌گیری خواهد شد.
 
شانس قهرمانی: شانس تراکتور با توجه به میزبانی آنها مقابل نفت بیشتر است البته اگر این دیدار مساوی شود و سپاهان بتواند حریفش را شکست دهد سپاهان قهرمان می‌شود.
 
شرایط دربی: : دربی همیشه حساس بوده است. شرایط پرسپولیس با توجه به بردی که در دور رفت به دست آورد از استقلال بهتر است. پرسپولیسی‌ها روحیه بالاتری نسبت به استقلال دارند و شانس آنها برای برد بیشتر است. آرزوی من هم برنده شدن پرسپولیس در دربی است.
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-10 22:30:00
نظر دهید

۱ نظر
صالح شیری
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۳۸
حیف از دستت دادیم واقعا مربی عالی هستی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر