فهرست
منصوریان: بازی با صبا سخت تر از تراکتور بود/ در آزمایش بزرگ پیروز شدیم
منصوریان: بازی با صبا سخت تر از تراکتور بود/ در آزمایش بزرگ پیروز شدیم

منصوریان: بازی با صبا سخت تر از تراکتور بود/ در آزمایش بزرگ پیروز شدیم

آی اسپورت- پیروزی دشوار در برابر صبا، نفت تهران به عنوان یکی از سه مدعی جدی قهرمانی حفظ کرد. شاگردان علیمنصور در دیدار هفته آخر با تراکتور، با یگ پیروزی قهرمان لیگ برتر خواهند بود. مسابقه ای که از نگاه منصوریان از بازی با صبا ساده تر خواهد بود. 

پیروزی سخت : از نتیجه بازی راضی هستم. در سخت‌ترین شرایط برنده شدیم. نفت تهران الگوی بسیار خوبی برای سایر تیم‌ها است و توانستیم با برنامه بسته و فشرده سازمان لیگ خودمان را تطبیق دهیم. امروز آزمایش بزرگی برایمان بود و در روزی که حریف فکر می‌کرد خسته هستیم 3 امتیاز را گرفتیم.
 
تنها موقعیت صبا: صبا یک شانس گلزنی روی ضربه محمد اوسانی که یک بازیکن آینده‌دار است به دست آورد. بازی را مدیریت کردیم و طبیعی بود که از برتری‌مان دفاع کنیم. در مجموع از بردی که به دست آوردیم راضیم و این پیروزی را به کل خانواده نفت تقدیم می‌کنم. این پیروزی را به کسانی تقدیم می‌کنم که کم‌کم در خانه‌هایشان هوادار نفت تهران می‌شوند. چیزی که من در بازی دیدم را بیان می‌کنم. تمام تلاش ما این بود که توپ پشت مدافعان‌مان به بازیکنان حریف نرسد. موقعیتی را می‌توان خطرناک تلقی کرد که بازیکن تک به تک شده باشد.
 
فینال لیگ: همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم تکلیف قهرمان لیگ سال 94 در ثانیه‌های آخر مشخص خواهد شد. سه تیم تراکتورسازی، سپاهان و نفت تهران شانس قهرمانی دارند. سپاهان پشت سر تراکتورسازی و نفت تهران جلو می‌آید. هر سه تیم برای کسب قهرمانی فقط نیاز به پیروزی دارند. اگر قهرمان لیگ چهار هفته قبل مشخص می‌شد لیگ با کیفیت بود ولی هیجان نداشت. ما تیم جوانی هستیم و از همین حالا تمام تمرکزمان بازی با تراکتورسازی است. در آن مسابقه میهمان هستیم و می‌خواهیم با دست پر به تهران برگردیم. بازی با صبا به مراتب سخت‌تر بود که خوشبختانه توانستیم برنده شویم. امیدوارم در دیدار پایانی هم موفق شویم و تمام تمرکزمان را به بازی با تراکتورسازی بدهیم.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-10 20:12:46
نظر دهید

۱ نظر
میثم تی تی
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۳۷
علی جون هفته اخر بازیکنای جونت مقابل صد هزار نفر تو یادگار مثل بید میلرزن چون بیشترین طرفدارت پونصد نفرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر