فهرست
چلسی 1 – لیورپول 1 /  لیورپول سهمیه را از دست داد
چلسی 1 – لیورپول 1 / لیورپول سهمیه را از دست داد

چلسی 1 – لیورپول 1 / لیورپول سهمیه را از دست داد

آی اسپورت- امیدهای لیورپول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان با تساوی مقابل چلسی، به طور کامل از بین رفت. لیورپول در این بازی تیمی جنگنده نشان داد و هرطور بود یک امتیاز از قهرمان لیگ برتر گرفت، اما این امتیاز برای صعود این تیم به لیگ قهرمانا کافی نیستو استیون جرارد اولین گل خود را مقابل چلسی، باشگاهی که 10 سال پیش برای جذب او تلاش کرده بود، به ثمر رساند تا گل جان تری که در دقیقه 5 برای چلسی به ثمر رسیده بود را خنثی کند. فضای شادی و جشن و پایکوبی  که در ورزشگاه استمفوردبریج وجود داشت گویا بازیکنان لیورپول را تحت تاثیر قرار داده بود چرا که آنها خیلی زود دروازه خودشان را توسط جان تری باز شده دیدند. چلسی موقعیتهای دیگری هم داشت که تعداد گلهای خود را بیشتر کند اما این موقعیتها یکی یکی از دست رفتند تا اینکه در آخرین دقایق نیمه اول، لیورپول روی ضربه ایستگاهی جوردن هندرسن و ضربه سر استیون جرارد گل تساوی را به ثمر رساند. هر دو تیم در نیمه دوم هم می‌توانستند گل بزنند اما فابرگاس و کوتینیو موقعیتهای خوبی را برای دو طرف از دست دادند. لیورپول حالا 6 امتیاز کمتر از منچستریونایتد تیم چهارم جدول دارد و البته چون تفاضل گل منچستریونایتد 14+ است لیورپول عملا با وجود دو بازی باقیمانده، هیچ شانسی برای رسیدن به رتبه چهارم ندارد.
 
 
چلسی : 1
لیورپول :1
 
نتیجه نیمه نخست : 1-1
گل‌ها
چلسی:
تری 5
لیورپول :
جرارد 44
 
آمار  WhoScored.com

بهترین بازیکنان میدان


امتیاز
فابرگاس


7.8
تری


7.7
جرارد


7.5
جان


7.4
هندرسن


7.4

 

چلسی


آمار بازی


لیورپول
8


تعداد شوت


15
3


شوت در چارچوب


4
78%


پاس موفق


86%
53%


موفقیت در نبردهای هوایی


47%
9


دریبل


14
25


تکل


18
48%


مالکیت توپ


52%


ترکیب دو تیم
چلسی: کورتوآ، ایوانوویچ، زوما (کیهیل 35) تری، لوئیس، لوفتوس‌چیک (ماتیچ 60)، میکل، ویلیان، فابرگاس، آزار، رمی (کوادرادو 84)
سوسیه‌داد: مینیوله، جان، اشکرتل، لاورن، جانسن، جرارد (لیوا 79)، هندرسن، کوتینیو، استرلینگ، لالانا (آیب 71)، لمبرت (سینکلر 68)
     
آی اسپورت
2015-05-10 22:18:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر