فهرست
بالوتلی: من بهترین بازیکن دنیا هستم
بالوتلی: من بهترین بازیکن دنیا هستم

بالوتلی: من بهترین بازیکن دنیا هستم

آی اسپورت- سوپرماریو خودش را پائین تر از مسی یا کریستیانو رونالدو نمی بیند؛ او در صحبت هایی به تمجید از باراک اوباما پرداخته و یادآوری کرده که رویایش قهرمانی در جام جهانی است و اطمینان دارد که میلان فصل را به بهترین نحو ممکن به پایان خواهد برد.او ماریو بالوتلی است؛ بازیکنی که می خواهد به خاطر بازیهای خوبش در داخل زمین چمن درکانون توجهات باشد ونه به خاطر رفتارهای جنجالی اش

بالوتلی در گفت و گو با مجله ایتالیایی ساکر دراین باره به صحبت پرداخته: «من در گذشته اشتباهاتی داشتم و مشکلی با پذیرش این موضوع ندارم ولی در دو سال اخیر به بلوغ زیادی رسیده ام و بعید می دانم که الان رفتارم مشکلی داشته باشد.من بهترین بازیکن دنیا هستم. می توانم این را ثابت کنم. واقعا به توانایی هایم باور دارم»

سوپرماریو که این روزها بیش از هرزمان دیگری تمرکزش را برروی مسائل فوتبالی گذاشته و ازحاشیه ها پرهیز می کند در ادامه صحبت هایش راجع به جام جهانی گفت:« همه فکر می کنند که جام جهانی 2014 هیجان انگیزترین جام جهانی ممکن است ولی باید تمرکزمان را قبل از اعزام به برزیل حفظ کنیم . ما فرصت خوبی برای قهرمانی در جام جهانی داریم. درتیم ملی ایتالیا ترکیب خوبی از تجربه و جوانی را داریم. من این روزها نیاز دارم که روی بازیهایم درمیلان تمرکز کنم.هنوز در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا امیدواریم و اطمینان داریم که با وجود باخت 0-1 مقابل اتلتیکو می توانیم به دور بعد برسیم.»

او که به خاطر رفتارهای جنجالی اش لقب «لوکوتلی» (ترکیب کلمه دیوانه و نام خانوادگی اش بالوتلی) را یدک می کشد در مورد حس خاصی که به هواداران منچسترسیتی ، تیم سابقش دارد نیز صحبت کرد و یادآوری کرد که حاضر نیست در لیگ انگلیس پیراهن تیم دیگری به جز سیتی را بپوشد و ادامه داد:« البته در دنیای فوتبال هیچ چیزی غیرممکن نیست. در مورد ارتباطم با مورینیو باید بگویم که با وجود مشکلات گذشته، دوستی سالم و خوبی با او دارم.»

 بالوتلی در بخش دیگری از صحبت هایش به تمجید ازاوباما پرداخت و درمورد نژادپرستی هم صحبت کرد و گفت:« او به دنبال تغییر در دنیاست. نژادپرستی هیچ وقت از ورزشگاه های فوتبال حذف نخواهد شد. ولی نمی توانیم به خاطرشعارهای نژادپرستانه زمین را ترک کنیم؛ چون اگر این کار را بکنیم، به منزله برد و پیروزی این افراد احمق خواهد بود.»

     
آی اسپورت
2014-02-28 12:57:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر