فهرست
پویول کفشهایش را آویزان نمی کند
پویول کفشهایش را آویزان نمی کند

پویول کفشهایش را آویزان نمی کند

آی اسپورت- طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، کارلس پویول کاپیتان باتجربه این تیم تصمیم دارد که در پایان رقابت های این فصل لالیگا از این تیم جدا شود. این طور به نظر می رسد که او تصمیمش را گرفته و جایی برای تجدیدنظر دراین تصمیم هم نیست.

کاپیتان پویول به خاطر مصدومیت های پی در پی ای که داشته، فصل خوبی را سپری نکرده و همین ماجرا باعث شده تا او یکی از مهمترین تصمیمات زندگی اش را بگیرد. در شرایطی که قرارداد کنونی او با بارسا تا 30 ژوئن سال 2016 اعتبار دارد، اما خود پویول می داند که با بالارفتن سن و سالش دیگر نمی تواند دربالاترین سطح ممکن برای بارسا بازی کرده و به تیمش کمک کند واز همین رو تصمیم گرفته تا باخودش و مقامات بارسا صادق باشد.

اما این تصمیم پویول برای جدایی از بارسا به منزله خداحافظی او با دنیای فوتبال نخواهد بود. او حس می کند که هنوز می تواند فوتبال را دنبال کند ومی داند که این اتفاق در تیمی بزرگ و باسطح توقعات بالایی مثل بارسا امکان پذیر نیست. از همین رو پویول قصد دارد تا پانزدهمین فصل حضورش در بارسا، آخرین فصلش با پیراهن آبی و اناری ها باشد و از سال دیگر در تیم کوچکتری فوتبال را دنبال کند.

او در طول این مدت ، شرایط سخت و در کنار آن روزهای خوش و طلایی ای را با پیراهن تیم کاتالان پشت سرگذاشته وحالا قصد دارد تابا خداحافظی با این روزهای تلخ و شیرین، تجربه متفاوتی را دنبال کند.

  این درحالی است که پویول همیشه اعلام کرده که دوست دارد تا 40 سالگی فوتبال بازی کند( او در ماه آوریل 36 ساله می شود) و شاید مقصد آتی او لیگ ام.ال.اس آمریکاب اشد. این پیشنهادی وسوسه کننده برای پویول است، گرچه او ممکن است مقصد دیگری داشته باشد و همه چیز به تصمیم او و همسرش بستگی دارد.

 پویول یک اسطوره است که به احتمال قریب به یقین قادرنخواهد بود رویایش برای خداحافظی با دنیای فوتبال با پیراهن بارسا رد محقق سازدو حالا سه ماه زمان دارد تا بعد ازانتخاب مقصد آتی اش ، خودش را برای خداحافظی با پیراهن آبی و اناری بارسلونا آماده سازد.

غزال زیاری

     
آی اسپورت
2014-02-28 12:50:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر