فهرست
آنری: کار درام.ال.اس آنچنان ساده هم نیست
آنری: کار درام.ال.اس آنچنان ساده هم نیست

آنری: کار درام.ال.اس آنچنان ساده هم نیست

آی اسپورت- اگر یک بازیکن اروپایی عزمش را برای بازنشستگی در ام.ال.اس. لیگ فوتبال قاره آمریکا جزم کرده باشد، کسی نیست جز تیری آنری؛ شاید دیوید بکام اولین فوتبالیست بزرگ اروپایی بوده باشد که برای ماجراجویی به فوتبال ام.ال.اس منتقل شد و برای چندین سال در تیم لس آنجلس گلکسی توپ زد و یکی از تاثیرگذارترین چهره های این باشگاه و این لیگ بود؛ اما حالا تیری آنری نیز چند سالی است که با پیراهن نیویورک رد بولز به میدان می رود و تجربه ای متفاوت را درمقایسه با فوتبال اروپا سپری می کند و گویا قصدی برای جدایی از این لیگ نیز ندارد. شاید برایتان جالب باشد که پای صحبت های تیتی نشسته و نظراتش در مورد ام.ال.اس را بشنوید.

این مهاجم فرانسوی ، در گفت و گو با ایی.اس.پی.ان در مورد سختی های کار در لیگ ام.ال.اس صحبت کرده و یادآوری کرده که کار کردن در این لیگ به مراتب سخت تر از آن چیزی است که مردم تصور می کند.


http://www.101greatgoals.com/wp-content/uploads/2014/02/Thierry-Henry-New-York-Red-Bulls-800_2477464.jpg

آنری در این باره گفت:« مردم در اروپا فکر می کنند که ام.ال.اس لیگ ساده ای است و می توانی اینجا بیایی و گل بزنی و همه چیز ساده و آسان پیش می رود. ولی من همیشه به افراد می گویم که اینجا کار کردن آنقدرها هم ساده نیست. باید عملکرد خوبی داشته باشی و به مردم نشان بدهی که می توانی بازی کنی. آن وقت است که به تو احترام می گذارند ونه قبل از آن»

بازیکن سابق بارسا در ادامه به این نکته اشاره کرد که بخشی از این سختی کار به دلیل خستگی فیزیکی برای سفرهای طولانی به منظور برگزاری بازی هاست و البته حضور 90 دقیقه ای در ترکیب تیم در اواسط تابستان به ویژه در شهرهایی مثل تگزاس که در آنجا دمای هوا بالای 40 درجه سانتی گراد می رود نیز کار کردن را سخت می کند. آنری ادامه داد:« بازی کردن در طول فصل تابستان کشنده است. بازی کردن در جاهایی مثل هوستون، دالاس یا حتی نیویورک و فیلادلفیا دراین گرما، کار ساده ای نیست.از همین رو من به افراد می گویم که اگر لیگی را نمی شناسند، در موردش صحبت نکنند. بیایند و بازی کنند و بعد خواهند دید که شرایط به چه ترتیب است.»

غزال زیاری

     
آی اسپورت
2014-02-28 12:51:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر