فهرست
فردوسی‌پور؛ برنده جایزه معتبر انجمن «سوتا» شد
فردوسی‌پور؛ برنده جایزه معتبر انجمن «سوتا» شد

فردوسی‌پور؛ برنده جایزه معتبر انجمن «سوتا» شد

آی اسپورت - عادل فردوسی‌پور، برنده جایزه معتبر انجمن سوتای دانشگاه شریف شد. انجمن دانشگاه صنعتی شریف(SUTA) یک انجمن مستقل متشکل از اساتید، دانشجویان و کارمندان فعلی و سابق دانشگاه صنعتی شریف است که مقر آن در سن‌دیگو آمریکاست و با هدف افزایش ارتباط های آکادمیک و حرفه‌ای بین اعضای خانواده بزرگ دانشگاه شریف در داخل و خارج از کشور تاسیس شده است. اين انجمن هر دو سال يك بار در چند بخش جوايزى به چهره‌های نخبه و درخشان فعلی و سابق دانشگاه صنعتی شریف اهدا می‌کند.

بر اساس بیانیه رسمی انجمن دانشگاه صنعتی شریف، جایزه “دستاورد فارغ‌التحصیلان” این انجمن در سال ۲۰۲۰ به عادل فردوسی پور اهدا شده است. در بخش‌هایی از این بیانیه آمده است:

 امسال، SUTA دکتر عادل فردوسی‌پور، مجری برنامه محبوب نود و استاد دانشکده صنایع در دانشگاه صنعتی شریف را به عنوان برنده جایزه دستاورد فارغ‌التحصیلان انتخاب کرده‌ است. در دوران کاری فوق‌العاده به عنوان تهیه کننده و مجری، او نهايت حرفه‌ای گری، هوشمندی، جذبه و شخصیت محکم و تسلیم ناپذیر خود را نشان داده است.عادل فردوسی‌پور یک مثال عالی از این است که چطور ترکیب سیستم آموزشی در کلاسِ جهانیِ دانشگاه با اشتیاق و علایق شخصی فرد، می‌تواند منجر به خلق داستان‌های موفقیت‌آمیز در مسير‌هایی فراتر از زمینه‌های صرفا علمی شود و از راهى متفاوت به سربلندی جامعه کمک کند”

پروفسور محمود تبیانى استاد پیشین دانشگاه صنعتى شريف ،پروفسور بهرخ خوشنویس استاد دانشگاه كاليفورنياى جنوبى ،پروفسور مونا جراحی از دانشگاه کالیفورنیا  و مهندس حسام آرمندهی کارآفرین برتر از برندگان سال های گذشته  جایزه انجمن دانشگاه شریف بوده‌اند.

۵    
آی اسپورت
2020-09-09 14:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر