فهرست
آنچلوتی: فکر نمی‌کردم اتلتیکو در کورس قهرمانی بماند
آنچلوتی: فکر نمی‌کردم اتلتیکو در کورس قهرمانی بماند

آنچلوتی: فکر نمی‌کردم اتلتیکو در کورس قهرمانی بماند

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی اذعان داشت که فکر می‌کرده تنها بارسلونا و رئال مادرید در کورس قهرمانی لالیگا خواهند بود و تیمش برای بازی یکشنبه مقابل اتلتیکو آماده است.

مردان دیگو سیمئونه در طی هفته های اخیر لغزش داشته اند و با اختلاف 3 امتیاز نسبت به صدر در رده ی سوم لالیگا هستند ولی به امتیازات بازی یکشنبه شب مقابل رئال مادرید چشم دوخته اند.

سپیدپوشان هفته ی گذشته با شکست خوردن اتلتیکو و بارسلونا مقابل رقیبانشان به صدر جدول بازگشته اند ولی آنجلوتی به تعریف و تمجید از رقیب خود پرداخت و نمایش خوب و جنگجویی آنها را در طول این فصل ستایش کرد.

او در مصاحبه با کانال پلاس گفت: "لیگ امسال بسیار جذاب و هیجان آور است.3 تیم شجاع وقوی برای کسب قهرمانی در حال جنگ هستند.

باعث شگفتی است زیرا فکر می‌کردم رقابت بین بارسلونا و رئال مادرید خواهد بود ولی اتلتیکو فوق العاده کار کرده است.شگفت آور است که در این سطح و در این مقطع از فصل،کسب 60 امتیاز هم برای صدرنشینی کافی نیست.

آنها می‌توانند به خوبی در هر لیگی بازی کنند.به خوبی نقطه ضعف های خود را می‌شناسند و از نقاط قوت خود بهره برداری می‌کنند. حریفان خود را روی ضدحمله و شروع های مجدد مجازات می‌کنند.

"آنها تیمی موثر و کار آمد هستند.اتلتیکو دقیقا مانند خود سیمئونه زمان بازی اش است. آنها همه چیزشان را در بازی می‌گذارند و متحد بازی می‌کنند."

رئال مادرید در نیمه نهایی کوپا دل ری توانست در مجموع 5-0 از صد اتلتیکو بگذرد و انتقام فینال سال گذشته را که در آن 1-0 شکست خورده بودند را بگیرند.

     
آی اسپورت
2014-02-28 13:25:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر