فهرست
کارشناسی / سونس: اشتباهِ بزرگِ لیورپول درباره‌یِ جرارد
کارشناسی / سونس: اشتباهِ بزرگِ لیورپول درباره‌یِ جرارد

کارشناسی / سونس: اشتباهِ بزرگِ لیورپول درباره‌یِ جرارد

آی‌اسپورت - هافبک میانی لیورپول با زدن گل تساوی باعث شد تا نتیجه 1-1 مقابل چلسی در روز یکشنبه برای قرمزپوشان بدست آید ولی این نتیجه تساوی برای مردان برندان راجرز کافی نبود تا آنها را در کورس برای رقابت با منچستریونایتد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان نگه دارد.
لیورپول همچنین فصل قبل برای کسب عنوان قهرمانی تا پایان فصل جنگید ولی در آخر موفق به کسب آن نشد. جرارد در این فصل با زدن 8 گل بهترین گل زن این تیم به حساب می آید.
آخرین بازی جرارد در آنفیلد، هفته آینده مقابل کریستال پالاس خواهد بود قبل از اینکه این بازیکن تیم را به مقصد آمریکا برای بازی در تیم ال ای گلسکی ترک کند، ولی گریم سونس، کارشناسِ اسکای اسپورتس دوست ندارد این اتفاق بیفتد: «من نمی دانم چطور به جرارد اجازه رفتن داده‌اند. من می دانم ما آن جراردی که 10 سال برای لیورپول بازی میکرد را دوباره نخواهیم دید، او بازیکن 90 دقیقه دیگر نیست و شاید نتواند در تغییر نتیجه به تیمش کمک کند. ولی مسلما می توان او را روی نیمکت داشت. بنظرم می توان کار را با او ادامه داد، چون هنوز توانایی تاثیر در بازی را دارد: کاری که دیروز انجام داد و تیمش را برابر چلسی به بازی برگرداند. لیورپول غیر از استیون دیگر بازیکنی با این قابلیت‌ها ندارد.»
«من دلیل اینکه چرا به جرارد اجازه ترک باشگاه را دادند، نمی دانم، باشگاهی که تعداد زیادی بازیکن جوان و کم تجربه دارد که باید در آینده به بازیکنان باتجربه تبدیل شوند. من معتقدم استیون هنوز هم قادر به بازی است و باشگاه آمریکایی بخاطر جذب او در چنین شرایطی بسیار خوش شانس بوده.  ولی لیورپول در صورت موافقت با خروج این بازیکن از باشگاه اشتباه بزرگی را مرتکب شده است.»
جرارد پس از به ثمر رساندن گل تساوی تیمش در 10 دقیقه مانده به آخر بازی مقابل چلسی در استنفورد بریج توسط مورینیو مورد ستایش قرار گرفت و حتی تماشگران چلسی نیز او را تشویق کردند.
 
کدِ خبر: 9409
 
     
آی اسپورت
2015-05-11 09:50:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر