فهرست
گزارش: ادعایِ عجیبِ ایجنتِ گرت بیل
گزارش: ادعایِ عجیبِ ایجنتِ گرت بیل

گزارش: ادعایِ عجیبِ ایجنتِ گرت بیل

آی‌اسپورت - بیل در دومین فصل حضورش در رئال مادرید با بازی بی اثر هفته قبل مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان و بازی شنبه شب برابر والنسیا که با نتیجه 2-2 به پایان رسید به کار خود در این تیم ادامه می دهد. بیل در جریان بازی سه شنبه شب برابر یوونتوس در لیگ قهرمانان کمترین پاس را از هم تیمی هایش دریافت کرد و تنها 32 بار موفق به لمس توپ شد که این آمار از ایکر کاسیاس دروازبان رئالی ها هم کمتر بود.در حالیکه آمار یوفا نشان می دهد او از هم تیمی هایش بیشتر حرکت داشته و مناطق مختلف زمین را طی کرده کرده است.
جاناتان بارنت، ایجنتِ بیل در پاسخ به منتقدان بیل بعد از بازی با یوونتوس گفت که این بازیکن با آمار حرکتی 113 متر در دقیقه بالاتر از 5 بازیکن دیگر این تیم از جمله رونالدو با آمار 101 متر در یک دقیقه،در رتبه بالاتری قرار داشت: «ما با کمک این آمار، عملکرد بیل را توجیه میکنیم و این تمام چیزی است که من در این مدت گفته ام. این آمار ثابت می کند که مردم نمی دانند در چه موردی صحبت می کنند و عملکرد بیل را نقد می کنند. آنها بطور صحیح به قضیه نگاه نمی کنند. رئال باید درست از گرت بیل استفاده کند و بازیکنان بیشتر به او پاس بدهند، توپ بیشتری در اختیارش قرار دهند و به او اجازه دهند بیشتر، توانایی هایش را به نمایش بگذارد. در صورتی که بازیکنان رئال مادرید بیشتر با او بازی کنند و به او کمک کنند، او بهترین بازیکن رئال خواهد شد.»
رئال در این فصل با خطر حذف از لیگ قهرمانان و از دست دادن عنوان قهرمانی لا لیگا مواجه است و هم اکنون 4 امتیاز از بارسلونا در فاصله دو هفته ای به پایان رقابت ها در این فصل قرار دارد.
آمار کلی بیل در این فصل تنها مقداری از آمار او در فصل قبل ضعیف تر است.  در این فصل او در 46 بازی 17 گل زده و 10 پاس گل داده در حالیکه در فصل قبل او در 44 بازی 22 گل زده و 12 پاس گل داده بود.
رئال مادرید دو فصل پیش با جذب این بازیکن 25 ساله ولزی رکورد گرانقیمت ترین بازیکن را شکست. همچنین این بازیکن در فینال لیگ قهرمانان فصل قبل هم موفق به گل زنی شد. ولی در این فصل این بازیکن با مصدومیت هایی مواجه شد. آمارها حاکی از این است که وی در مقابل دروازه حریفان خودخواه بوده و در موارد دفاعی نیز ضعیف عمل کرده است.
در هرحال، هرچند او با پست بازی خود درزمین مشکل دارد و اما بارنت در جوابِ گمانه‌زنی‌های آینده او گفته که بیل در مادرید باقی خواهد ماند: «خیلی ها ممکن است باوجود این مشکلات تسلیم شوند، ولی بیل مصمم به کارش ادامه خواهد داد. تمام باشگاه های بزرگ در پی جذب این بازیکن هستند ولی او فصل بعد نیز در رئال خواهد ماند.»
 
کدِ خبر: 9409
     
آی اسپورت
2015-05-11 10:00:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر