فهرست
ناراحتیِ شدیدِ کاسیاس از هوادرانِ رئال
ناراحتیِ شدیدِ کاسیاس از هوادرانِ رئال

ناراحتیِ شدیدِ کاسیاس از هوادرانِ رئال

آی‌اسپورت - این دروازبان کهنه کار مجبور به تحمل خشم هواداران در سانتیاگو برنابئو شد که را روی هر دو گل والنسیا مقصر می‌دانستند و 60 دقیقه او را درجریان بازی هو کردند.
به گفته Cadena cope  این دروازبان بیشتر از دو اشتباهی که رو هردوگل خورده از والنسیا ناراحت شود، از رفتار هواداران این تیم در جریان بازی ناراحت بود.همچنین صبر ایکر کاسیاس بعد از بازی لبریز شده و فریاد زنان به هواداران گفته: «تو را بخدا، بسه دیگ!»
در این شرایط رافائل نادال، ستاره تنیس اسپانیا از کاسیاس حمایت کرده و از همه خواسته تا گذشته ها را به یاد بیاورند. در نیمه اول والنسیا دوگل به رئال زد و رئالی ها در این بازی سه بار توپ را به تیر دروازه زدند و یک پنالتی را نیز از دست دادند.
مدیر باشگاه در آخر بازی به canal plus گفت: «نتیجه نیمه اول غیر قابل باور بود، دیگو آلوس یک بازی عالی داشت ولی ایکر کاسیاس نتوانست مقابل حملات والنسیایی ها مقاومت کند. هوادارن رئال پرتوقع هستند. آنها همه جوره از شما حمایت می کنند ولی در عین حال می توانند زندگی را برای شما سخت کنند. آنها رونالدو و زیدان را در گذشته و امروز ایکر را هو کردند. من هیچ وقت بازیکنی را هو نمی کنم ولی در این مورد من فقط برای بازیکنی که تلاش نمی کند یا در زمین پاس نمی دهد هو می کشم. هواداران آزادند تا هر کاری انجام دهند ولی آنها باید لحظات مثبت و خاطره انگیز که بازیکنان برایشان رقم زده اند را هم به یاد بیاورند.»
 
 
کدِ خبر: 9409
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-11 10:51:55
نظر دهید

۱ نظر
نیما
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۰۲
4 بار توپ به تیر خورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر