فهرست
هر دو جام در نصف جهان؛ اصفهان باز هم پایتخت فوتبال ایران می‌شود؟
هر دو جام در نصف جهان؛ اصفهان باز هم پایتخت فوتبال ایران می‌شود؟

هر دو جام در نصف جهان؛ اصفهان باز هم پایتخت فوتبال ایران می‌شود؟

آی اسپورت - سپاهان دیروز در مسجدسلیمان، پنجمین برد پیاپی خود را بدست آورد. تیم فرکی در این 5 هفته تراکتورسازی صدرنشین، پرسپولیس برانکو و راه آهن، استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان انتهای جدولی را شکست داده است. سپاهان در صورت پیروزی در بازی آخر مقابل سایپا، فصل را با 6 برد پیاپی تمام می‌کند. بعد از سپاهان، ذوب آهن گل‌محمدی با 4 برد پیاپی مقابل نفت تهران، فولاد، نفت مسجدسلیمان و ملوان آماده‌ترین تیم هفته‌های پایانی است.
سپاهان پیش از شروع بردهای پیاپی‌اش، هفته بیست و چهارم در رده چهارم جدول بود و 7 امتیاز با صدرجدول فاصله داشت. آن‌ها امروز فقط یک امتیاز با دو تیم صدرنشین فاصله دارند و تساوی تراکتورسازی و نفت تهران در هفته آخر می‌تواند سپاهان را به قهرمانی لیگ برتر برساند. ذوب آهن هم هفته بیست و پنجم تیم ششم جدول بود و 5 امتیاز با فولاد برای کسب سهمیه آسیایی فاصله داشت. ذوبی‌ها حالا دو امتیاز هم بالاتر از فولاد هستند.
آمادگی سپاهان و ذوب آهن، شانس آن‌ها برای کسب هر دو جام این فصل فوتبال ایران را افزایش می‌دهد. ذوب آهن برای قهرمانی جام حذفی نیاز به تکرار نتیجه بازی لیگ با نفت تهران دارد اما سپاهان برای قهرمانی لیگ برتر علاوه بر شکست سایپا، باید به تساوی تراکتورسازی و نفت تهران در بازی رودررو امیدوار باشد.
کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-11 13:45:43
نظر دهید

۳ نظر
میثم تی تی
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۰۱
سپاهان در خواب بیند قهرمانی گهی گل میزند در خواب عالی
مهر و ماه
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۴۰
خودشون ریختن بازیو خراب کردن ،والا سپاهانم برنده شد ،خبر تساوی اون دوتارو هم شنید اینقدر حول نکردند هواداراش که اینجوری بریزن وسط بازی
مهر و ماه
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۴۱
سپاهان همیشه سروره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر