فهرست
حمله رحمتی به قلعه‌نویی: چی‌شد؟ افشا نمی‌کنی؟
حمله رحمتی به قلعه‌نویی: چی‌شد؟ افشا نمی‌کنی؟

حمله رحمتی به قلعه‌نویی: چی‌شد؟ افشا نمی‌کنی؟

آی اسپورت - حرف‌های امیر قلعه‌نویی درباره بازیکنانی که مثل رحمتی، تیموریان و مجیدی که بخاطر مشکلات مختلف و مسائل مالی از استقلال جدا شدند با واکنش آن‌ها روبرو شده است. مهدی رحمتی، دروازه‌بان پیکان در گفت‌وگو با فارس از قلعه‌نویی خواست به جای نام بردن از بازیکنان سابق تیم جواب انتقادهای فنی را بدهد: «بهتر است چیزی در مورد ما نگویند و فقط پاسخ مسائل فنی را به مردم و رسانه‌ها بدهند. من ابتدای فصل خیلی از حرف‌ها را زدم و آقایان گفتند بعدا جواب حرف‌های من را می‌دهند. یعنی هنوز بعدا نشده است؟ یک‌سال گذشت ولی هنوز این بعدا نرسیده است؟» رحمتی گفت بعد از دربی پایتخت، دلایل جدایی‌اش از استقلال را توضیح می‌دهد: «می‌دانم به خاطر یکسری افراد به درد‌نخور و ندانم‌کاری خود آقایان، هجمه روی آنها وارد شده و می‌خواهند فشار را روی باشگاه وارد کنند اما به دلیل اینکه استقلال دربی را در پیش دارد بهتر است فعلا سکوت کنم و حرفی بیش از این نزنم ولی دلایل اصلی جدایی ام و برخی از دوستانم از استقلال را بعد از این بازی می‌گویم تا همه مردم آن را بدانند. این را محض اطلاع آقایانی گفتم که مدعی شده بودند دلایل جدایی من و امثال من از استقلال پول بود.»
رحمتی ادعا کرد فحش‌هایی که از تماشاگران استقلال می‌خورد هم هماهنگ شده و از یک جایگاه خاص هستند: «هر بازیکنی از استقلال برود از همان جایگاه خاص فحش و توهین می‌شنود. روز گذشته هم همه دیدند از همان جایگاهی به تیموریان فحاشی کردند که به من توهین شده بود.»
کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-11 13:34:23
نظر دهید

۲ نظر
حسین شیخ زاده
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۰۷
سید جان شما مواظب باش دسته دو نرید عزیزم
مجید
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۱۸
باید بساط این رفتارهایی ضد اخلاقی امسال قلعه نوعی بر چیده شود؟؟ ایشان بسان دوره ملوک الطوایفی مشتی لمپن را در ورزشگاه که فقط با زور پول آنها رو دور خودش جمع کرده هر کاری بخواهد با ابرو و شخصیت بازیکنان ناراضی از خودش انجام میدهد من کاملا حرفهای رحمتی رو تایید میکنم فقط کافی ایست در ورزشگاه حضور داشته باشید ارام در گوشه ایی بنشینید و به رفتار این شبه شعبون بی مخ ها نظاره کنید تا خیلی چیزها دستان بیاید!!! این قلعه نوعی مگر کی هست که دستش در این کارهای ضداخلاقی باز گذاشته شده؟؟اگر نبود این فوتبال شک نکنیند الانه به جای رستوران با پسرش سر خیابانهای جوادیه جگرکی سیار داشت..یعنی هیچ نیرویی --ارگانی در این کشور دوست نداره لااقل یک تحقیقی روی این موضوعات داشته باشه..؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر