فهرست
جوابِ کوئیزِ  فوتبالی 20 اردیبهشت آی اسپورت
جوابِ کوئیزِ فوتبالی 20 اردیبهشت آی اسپورت

جوابِ کوئیزِ فوتبالی 20 اردیبهشت آی اسپورت

آی‌اسپورت - سوال روز گذشته کوئیز آی اسپورت این بود با هیچ پاسخ درستی از سوی کاربران همراه نشد. پس از کوئیز روز اول که کمی راحت بود و کاربران زیادی جوابش را دادند، این بار کسی نتوانست به کوئیز پاسخ درست بدهد. سوال این بود و حتی سرنخ هم نتوانست باعث ارسال پاسخ درست از سوی شما شود.کوئیزِ روزِ دوم: پارک دِ پرنس، هیسل، ومبلی، ومبلی؛ استادیومِ بعدی در این دنباله را بنویسیدسرنخ: این چهار اسم با منطقی تاریخی پشتِ سرهم قرار گرفته‌اند و پیدا کردن این منطق، کلیدِ حلِ کویئز است. به این توجه کنید که اسمِ ومبلی هم تکرار شده است.

اما جواب: جواب درست خودِ ومبلی است. پارک دِ پرنسِ پاریس اولین استادیومی بود که میزبانِ فینالِ جام باشگاه‌هایِ اروپا (معادلِ چمپیونز لیگِ فعلی) شد (1956). هیسلِ بروکسل اولین استادیومی بود که دو بار میزبانِ این مسابقه شد (58-66). ومبلیِ لندن اولین استادیومی بود که سه بار میزبان شد (63، 68، 71). ومبلی اولین استادیومی که چهار بار میزبان شد (به علاوه 78) و باز خود ومبلی اولین استادیومی لقب گرفت که پنج بار این افتخار را به دست آورد (به علاوه 92).


کدِ خبر: 9409
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-11 14:06:28
نظر دهید

۴ نظر
امیررضا
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۰۰
خیلی سخت بود. بابا یه کم راحت‌تر سوال طرح کنین
-
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۴۹
با این سوالتون!.چی فکر کردین؟
آرمان
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۴۴
شرمنده ولی خیلی مسخره بود،یکم فکر کنین خودتونم به این موضوع پی می برین،کاملا تخیلی بود،منم می تونم بشینم یه چیزی تو فکرم بسازم،یکم استانداردتر باشه بهتره،ممنون
ح ر ف
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۱۵
سوال استاندارد نیست. تکرار ومبلی منطقی نیست چون عملا بیش از سه بار بوده و به این شکل قابل طرح نیست. والسلام. سوالات و ماهی یه بار طرح کنید ولی استاندارد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر