فهرست
فریم به فریم با تاکتیکی‌ترین گل فصل لیگ برتر (عکس)
فریم به فریم با تاکتیکی‌ترین گل فصل لیگ برتر (عکس)

فریم به فریم با تاکتیکی‌ترین گل فصل لیگ برتر (عکس)

آی‌اسپورت- هر چقدر هم تصمیم به کم کردن خبرهای ذوب‌آهن می‌گیریم باز این تیم یک آس رو می‌کند. همین که چهره یحیی را خوشحال می‌بینید، نشان می‌دهد که سبزهای اصفهانی یک کار ویژه کرده‌ند. سرمربی‌ای که پس از گلزنی در جام جهانی، گل زدن تیمش به استقلال و پرسپولیس و یا جهش ناگهانی ذوب‌آهن در لیگ برتر هم نمی‌تواند چهره‌اش را دستخوش تغییر کند، روز قبل پس از به ثمر رساندن گل دوم تیمش، آن هم در دقایق پایانی خوشحالی ویژه‌ای داشت. از روی نیمکت بلند شد و خودش را به آغوش داوود فنایی رساند. معلوم بود که یحیی به خواسته تاکتیکی‌اش رسیده.حالا مرور می‌کنیم که چه تاکتیکی گل‌محمدی را این طور به وجد آورده است.
چهار دقیقه به پایان بازی زمان مانده بود. ذوب‌آهن که با یک گل از تیم ملوان پیش افتاده بود، صاحب یک ضربه کرنر می‌شود. باز هم قاسم دهنوی پشت توپ می‌رود. چند بازیکن ذوب‌آهن در محوطه جریمه منتظر ارسال توپ بودند. در اقدامی عجیب ضربه دهنوی به وسط زمین ارسال می‌شود. در آنجا قاسم حدادی‌فر منتظر پاس دهنوی بود. حدادی‌فر توپ را استوپ می‌کند، جلوی پایش می‌اندازد، کمی صبر می‌کند تا دهنوی از منطقه آفساید بیرون بیاید. دقیقا توپ را همان جایی می‌فرستد که دهنوی انتظار داشت. شماره پنج ذوبی‌ها هم با حرکت رو به جلو پاس را به توی محوطه جریمه ارسال می‌کند و دو بازیکن ذوب‌آهن در آنجا حضور داشتند و مرتضی تبریزی کار دشواری برای گل کردن دروازه خالی پیش روی نداشت.

  
 
 
پس از این که آنالیزورهای برنامه نود، از تاکتیک استثنایی کی‌روش روی ضربات ایستگاهی رونمایی کردند، حالا یحیی نشان داده می‌خواهد جا پای مرد پرتغالی بگذارد و شانه به شانه او حرکت کند. تیم گل‌محمدی گل اول این دیدار را هم با تاکتیک‌های فوق‌العاده و پاس‌های تک ضرب به ثمر رساند. یحیی پیش از این پاس در عمق را برنامه تاکتیکی گل‌های تیمش قرار داده بود. پس از لو رفتن این دستور از سوی برنامه نود، وی تغییر موضع داد و روی به ارسال از کنار آورد. حالا در دیدار هفته بیست‌ونهم هم باز این تیم یک تاکتیک جدید برای گلزنی پیدا کرد. 


کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-05-11 15:20:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر