فهرست
گلزن یعنی تراکتور؛ 19 ادینیو + 6 گل به خودی+ یک هت‌تریک
گلزن یعنی تراکتور؛ 19 ادینیو + 6 گل به خودی+ یک هت‌تریک

گلزن یعنی تراکتور؛ 19 ادینیو + 6 گل به خودی+ یک هت‌تریک

آی‌اسپورت- شاگردان تونی اولیویرا فصل به یاد ماندنی را سپری می‌کنند. تراکتوری‌ها منتظرند این چند شب هم بگذرد تا جام قهرمانی را به کوچه پس کوچه‌های تبریز ببرند. اتفاقی ویژه که سال‌ها در خاطر آذربایجانی‌های کشور باقی خواهد ماند. تراکتورسازی برای رسیدن به صدر جدول و قهرمانی لیگ چهاردهم یک برنامه ویژه داشت. آن قدر گل بزن تا ببری. عملکرد تدافعی تیم صدرنشین لیگ اصلا قابل دفاع کردن نیست. سرخ‌های تبریزی سی‌ویک بار در این فصل دروازه‌شان را باز شده دیدند. اما پس از دریافت گل‌ها، به قدری هجوم  آوردند و گل زدند تا بیش از هر تیمی در لیگ امسال امتیاز جمع کردنه باشند. این باشگاه با پنجاه‌وپنج گل زده، خط حمله رویایی را در کنار هم چیده است.
لوسیانو ادینیو لیگ چهاردهم را از خاطر نخواهد برد. مهاجمی که پس از چند فصل در ایران، بالاخره طعم آقای گلی و قهرمانی باشگاهی را خواهد چشید. مهاجم برزیلی این تیم، سهم ویژه‌ای در این صدرنشینی تراکتورسازی داشت. این بازیکن با زدن 19 گل در لیگ امسال، 35% گل‌های تیمش را به ثمر رساند. پس از او نریمان‌جهان و دلیر با هفت گل زده عملکرد به نسبت خوبی را داشتند.
نکته جالبی هم در مورد روند گلزنی تیم تراکتورسازی وجود دارد. این تیم آن قدر میل به گلزنی داشت که تیم‌‎های دیگر هم در این راه به کمک آنها می‌آمدند. شش بازیکن در بازی مقابل این تیم به اشتباه دروازه خودشان را باز کردند که آماری بی‌نظیر در لیگ است. در کنار شش گل، فقط هفت بار تیم تراکتورسازی موفق به زدن گلی شد که از سوی مهاجمان به ثمر نرسیده باشد. همین نکته نشان داده است، تیمی که خطیبی بسته چقدر مهاجمان فرصت‌شناسی در اختیار دارد. بد نیست این را هم بدانید که هتریک نریمان‌جهان مقابل استقلال، اولین دیدار این فصل تراکتورسازی بود که بازیکنش موفق به زدن سه گل در یک بازی شد.

اسامی گلزنان این فصل تراکتورسازی

لوسیانو ادینیو  19 گل
سامان نریمان جهان 7 گل                   
محسن دلیر 7 گل
گل به خودی 6 گل
محمد ایران پوریان 4 گل
فرشاد احمدزاده 4 گل
شاهین ثاقبی 2 گل
آندرانیک تیموریان 2 گل
مهرداد بایرامی، فرید بهزادی کریمی، بیکاج، مهدی کیانی، سانتوس  یک گل
 
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-11 15:50:10
نظر دهید

۴ نظر
saeed
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۱۷
سامان 9 تا گل زده
-
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۴۳
عَر عَر عَر عَر عَر عَر
بهنام
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۰۷
اول اینکه سامان ۹ گل زده!
دوم اینکه با تیتر ۶ گل به خودی و ۱۹ گل ادینیو کاملا معلومه میخوای بازیهای خوب کل تراکتور را لوس کنی
تراکتور علاوه بر بیشترین گل بیشترین موقعیت گل را هم ایجاد کرده پس تیمه کاملیه نه متکی به ادینیو
سعید
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۵۵
مطلب خوبی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر