فهرست
گلزنی در حدِ بنز؛ تراکتور می‌زنه سه‌تا چهارتا
گلزنی در حدِ بنز؛ تراکتور می‌زنه سه‌تا چهارتا

گلزنی در حدِ بنز؛ تراکتور می‌زنه سه‌تا چهارتا

آی‌اسپورت- استقلال تهران لیگ چهاردهم را رویایی شروع کرد و از هفت بازی نخست، موفق به کسب هجده امتیاز شد. شاگردان قلعه‌نویی چهار بازی متوالی را با برد پرگل پشت سر گذاشتند. اتفاقی که موجب شد «نه یکی، نه دوتا، می‌زنیم سه تا سه تا» روی جلد روزنامه استقلال جوان خودنمایی کند. استقلال فصل را فاجعه‌آمیز ادامه داد و دیگر از آن بردهای پرگلِ متوالی خبری نشد. اما سرخ‌پوشان تبریزی رویه آبی‌های تهرانی را ادامه دادند. شاگردان رسول خطیبی که در چهار هفته نخست، روند گلزنی خوبی را در پیش نگرفته بودند، از هفته پنجم تا هشتم به اندازه کل فصل پیکان موفق به گلزنی شدند. صبای قم اولین قربانی تی‌تی‌ها بود. این تیم با دریافت چهار گل از تراکتورسازی راهی قم شد. پس از آن نفت‌مسجدسلیمان و پرسپولیس تهران مغلوب خط حمله تیز این تیم شدند. تراکتوری‌ها سه گل به این تیم‌ها زدند. در هفته هشتم هم راه‌آهن با دریافت چهار گل از تراکتورسازی، تحقیر شد. دیدار بعدی که خط حمله تراکتورسازی قدرت‌نمایی کرده به دربی تبریز برمی‌گردد. در دیدار برگشت مقابل صبای قم  و راه‌آهن هم خط حمله تراکتورسازی زهر خودش را ریخت تا مجموع گل‌های خورده این فصل این دو تیم مقابل سرخ‌های تبریزی به عدد هفت برسد. تیم عبدالله ویسی هم مقابل گلزنان تراکتورسازی کاری از پیش نبرد و سه بار دروازه‌اش را باز شده دید.
تا اینکه هفته ماقبل پایانی و بازی مقابل استقلال تهران رسید. هواداران آبی‌پوش به استادیوم آمدند و تعداد گل‌های تراکتورسازی را شمردند و ورزشگاه را ترک کردند. قلعه‌نویی چهار گل تماشایی از شاگردان اولیویرا را تماشا کرد.
تیم تراکتورسازی در بیست‌وشش هفته از لیگ چهاردهم، موفق به گلزنی شد. دیدار با ذوب‌آهن، پدیده و ملوان تنها بازی‌هایی بود که این تیم نتوانست دروازه حریف را باز کند.


کد خبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-11 16:16:54
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۳۸
ترک 12 سیلندر که میگن یعنی این
میثم تی تی
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۵۲
امسال حق ماست قهرمانی سپاهان که با داور و شانس که هرچی تیم ضعیف بود تو هفته های اخر بهش خورد اومده اینجا نفتم که همرو یک صفر میبره اما تراکتور کبیر همرو درو میکنه
تراختورآذربایجان
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۲۵
چرادراین گزارش تنهابه بردهای بزن زیرش اول فصل اشاره شده که تیمهاهنوزبه هماهنگی کامل نرسیده اند؟چرا به دوبرد از 10باخت رسول خطیبی اشاره نشده؟ چرا به حذف از جام حذفی به تیم تازه لیگی رتبه دوازدهم اشاره نشده؟
اگرتراختورباهمان روش بزن زیرش پیش میرفت،الآن با گسترش برای بقا درلیگ ،دوئل برادرکشی به راه انداخته بودیم؟!
تراختور با تونی تاکا ،به صدر رسیده نه با بازیهای علی اصغری رسول خطیبی! چرا ننوشته ای که تونی سال قبل استقلال راسه یک برد وامسال چهاریک؟ انشاء الله به کوری چشم بدخواهان سال بعد با تونی تاکا استقلال را 5-1 میبریم!
مرحبا به این گزارش تحریفی وصدمرحبا به نوشته دهکردی!!
یاشاسین تونی!
رامین
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۳۲
ای نان به نرخ روز خورها....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر