فهرست
اعتراض یحیی: فینال 11خرداد به سود نفت است
اعتراض یحیی: فینال 11خرداد به سود نفت است

اعتراض یحیی: فینال 11خرداد به سود نفت است

یحیی گل‌محمدی بعد از انتشار زمان فینال جام حذفی در گفت‌وگویی به این تاریخ اعتراض کرد. او  گفت: هنوز با برگزاری فینال در این زمان موافقت نکرده بودیم که تاج تاریخ 11 خرداد را اعلام کرد. زمان اعلام شده به سود تیم نفت است و من موضع باشگاه ذوب‌آهن را نمی‌دانم و حتما در این زمینه باشگاه اعلام موضع خواهد کرد اما خود من اصلا با برگزاری بازی در این تاریخ موافق نیستم. وقتی مسابقات لیگ 25 اردیبهشت تمام می‌شود ما چطور تیم را تا روز 11 خرداد در شرایط ایده‌آل نگه داریم؟ حتی نمی‌توانیم بازی تدارکاتی با تیمی داشته باشیم چرا که همه تیم‌ها در دوران استراحت به سر می‌برند. مطمئنا در این فاصله بازیکنان تیم ما از شرایط مسابقه فاصله خواهند گرفت و این مسئله کار ما را سخت‌تر می‌کند.
 شاید نفتی‌ها هم موافق این تاریخ نباشند: من کاری به تیم نفت ندارم. بحث من این است که در این 16 روز من چطور تیمم را آماده نگه دارم و حریف تدارکاتی پیدا کنیم؟ متاسفانه خوب برنامه ریزی نکردند و اگر می‌خواستند می‌توانستند تاریخ بهتری را برای برگزاری فینال تعیین کنند.
 نفت تاریخ 16 خرداد را پیشنهاد داده بود: نفتی‌ها با اعلام این تاریخ می‌خواستند چیزی گفته باشند. اصلا امکان برگزاری بازی در این تاریخ ممکن نبود. تاریخ اعلام شده کاملا به سود آنهاست چرا که بعد از بازی‌های لیگ در لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌روند و می‌توانند خود را در شرایط آرمانی نگه دارند.
مشکل برای فصل جدید: جدا از این موضوع وقتی لیگ 25 اردیبهشت تمام می‌شود ما نهایتا بتوانیم 3 روز به بازیکنان استراحت دهیم و بعد از آن باید برای فینال آماده شویم. فصل جدید قرار است 9 مرداد آغاز شود و ما بعد از فینال جام حذفی باید برای فصل جدید آماده شویم و با این حساب دیگر فرصت استراحت برای بازیکنان باقی نمی‌ماند تا ریکاوری خوبی داشته باشند.
     
آی اسپورت
2015-05-11 16:40:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر