فهرست
مقایسه آمار گلزنی تراکتور با اروپایی‌ها؛ بهتر از میلان، اینتر، لیورپول، دورتموند
مقایسه آمار گلزنی تراکتور با اروپایی‌ها؛ بهتر از میلان، اینتر، لیورپول، دورتموند

مقایسه آمار گلزنی تراکتور با اروپایی‌ها؛ بهتر از میلان، اینتر، لیورپول، دورتموند

آی‌اسپورت- به اندازه کافی به خط حمله زهردار تراکتورسازی اشاره کردیم. گفتیم که فقط در سه دیدار لیگ گل نزد. همین طور تیم‌ها را سه‌تا و چهارتا می‌زند و بعد از میدان خارج می‌شود. به آقای گلی مهاجم برزیلی این تیم با 19 گل زده هم اشاره شد. خط حمله تراکتورسازی فصلی فراتر از لیگ ایران را رقم زده است. این تیم تا هفته ماقبل پایانی لیگ، 55 گل وارد دروازه حریفان کرده است. با یادآوری این نکته که باشگاه‌ها در اروپا حداقل پنج دیدار بیشتر نسبت به لیگ ایران برگزار کردند، به مقابسه آمار گلزنی تراکتورسازی نسبت به پنج لیگ معتبر اروپا می‌پردازیم.

لیگ جزیره: در لیگ جزیره فقط چهار تیم صدرجدولی که شامل چلسی، منچسرسیتی، آرسنال و منچسریونایتد می‌شود از این تیم تبریزی بیشتر گل زدند. تیم‌های بزرگی مانند لیورپول هم در این لیگ هنوز مانده تا به آمار این تیم برسند.
 
بوندسلیگا: در بوندسلیگا لورکوزن، وولسفبورگ و بایرن مونیخ خط حمله بهتری از تراکتورسازی داشتند. در لیگ قهرمان آخرین جام جهانی هم مونشین‌گلادباخ و شالکه و دورتموند عملکرد به مراتب ضعیف‌تری از تیم صدرنشین لیگ ایران داشته‌اند.
 
لوشامپیونه:مارسی، لیون و پاریس‌سنت‌ژرمن برترین خط حمله‌های لوشامپیونه را در اختیار دارند. در لیگی که زلاتان و کاوانی حضور دارند، تیم‌ها خوب گل می‌زنند. اما باز هم این شاگردان اولیویرا هستند که بیشتر از 17 تیم لیگ فرانسه گل زده‌اند.
 
لالیگا:  پنچ تیم بالای جدول لالیگا که باید بیشتر از پرشورهای تبریزی گل بزنند. آخه رئال و بارسا نزنند کی بزنه؟
 
سری‌آ: همچنین یوونتوس، ناپولی و لاتزیو دیگر تیم‌هایی هستند که در گلزنی موفق‌تر از تراکتورسازی ظاهر شدند. 


کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-12 00:57:20
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۳:۲۹
تراکتور از عربا خورد و مونده بود چه جوری جم کنه خودشو حالا با اروپا مقایسش میکنید گل زدن به تیم های ضعیف پایین جدولی حالا شده افتخار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر