فهرست
سورپرایز لیست کی‌روش کیست؟
سورپرایز لیست کی‌روش کیست؟

سورپرایز لیست کی‌روش کیست؟

آی‌اسپورت-با توجه به این که کنفدراسیون فوتبال آسیا، فردا را آخرین فرصت ارائه لیست تیم‌های ملی اعلام کرده، تا چند ساعت دیگر و شاید فردا صبح این لیست اعلام می‌شود. بازیکنان حاضر در این اردو فرصت دارند تا در مرحله نخست مسابقات مقدماتی جام‌جهانی 2018 و جام ملت‌های آسیا 2019 به میدان بروند.
کارلوس کی‌روش پس از جلسه با وزیر ورزش در کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران اعلام کرده بود: «در اردوی خرداد ماه از بازیکنان حاضر در لیگ قهرمانان و فینال جام حذفی استفاده نمی‌کنیم. پس از اعلام لیست سوپرایز هایی وجود دارد که یک احترام به عملکرد جوانان خواهد بود.»
صحبت‌های کی‌روش ماجراجویی‌ها در مورد این لیست را بیشتر کرده است. بسیاری از علاقه‌مندان به فوتبال مشتاق‌اند تا لیست جدید کی‌روش را ببینند. حدس‌های زیادی در مورد بازیکنان این اردو زده می‌شود. بازیکنانی مانند محمدرضا خلعتبری خودشان را سوپرایز این لیست می‌دانند. اتفاقی که با توجه به سن و سال خلعتبری بعید به نظر می‌رسد عملی شود. کی‌روش قصد دارد بیشتر از بازیکنان کم‌تجربه استفاده کند. با توجه به این که بازیکنان تیم‌هایی چون تراکتورسازی و فولاد خوزستان کمتر فرصت حضور در تیم‌ملی را دارند و از مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و جام حذفی هم کنار رفته‌اند، شانس بیشتری برای پوشیدن پیراهن تیم ملی دارند. 
باید چند ساعتی صبر کنیم و جوانان مستعدی که به دل مرد پرتغالی نشسته‌اند را لیست کنیم.
     
آی اسپورت
2015-05-11 18:13:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر