فهرست
شگفتی بزرگ نظرسنجی سازمان لیگ:هاشم بیک‌زاده!
شگفتی بزرگ نظرسنجی سازمان لیگ:هاشم بیک‌زاده!

شگفتی بزرگ نظرسنجی سازمان لیگ:هاشم بیک‌زاده!

آی اسپورت-سازمان لیگ با برگزاری نظرسنجی از هواداران استقلال و پرسپولیس خواسته که به موثرترین بازیکنشان در طول این فصل رای بدهند. در این نظرسنجی نام 10 بازیکن قرار داده شده و نتیجه آن حاوی نکات جالبی است. در پرسپولیس همانطور که پیش‌بینی میشد بازیکنان رای زیادی نیاورده‌اند و طارمی با اختلاف بسیار بسیار زیادی نسبت به بقیه بازیکنان قرار دارد. او در روز اول نظرسنجی حدود 7000 رای آورده. کسی که پیش‌بینی میشود نفر دوم باشد،کاپیتان نوری است که با حدود 1000 رای! رده دوم را به خود اختصاص داده است که جزء نکته‌های عجیب این نظرسنجی است.
نوری هفته‌هاست که عملکرد بسیار خوبی داشته و یکی از بهترین‌های سرخپوشان بوده اما انگار شرکت کنندگان در نظرسنجی هم مانند علی دایی اعتقاد زیادی به این بازیکن ندارند.البته اگر میخواهید شگفتی کامل شود بهتر است نگاهی به گزینه سوم بیاندازید، حمیدرضا علی عسگر!! که تنها 8 رای کمتر از محمد نوری دارد.
اوضاع در نظرسنجی استقلال از این هم عجیبتر است. نفر اول که مطمئنا کسی نمیتواند بجز بهترین گلزن تیم یعنی سجاد شهباززاده باشد. او با حدود 5000 رای صدرنشین جدول استقلالی‌هاست. اگر در حال حدس زدن هستید که امید ابراهیمی دوم است یا جاسم کرار خیلی خودتان را خسته نکنید چون نفر دوم قابل حدس زدن نیست. هاشم بیک‌زاده با حدود 500 رای کمتر از شهباززاده دوم است.(سازمان لیگ باید امیدوار باشد که نتیجه این نظرسنجی به گوش امیرخان نرسد چون در آن صورت پای کی‌روش و دستهای پشت پرده هم وسط کشیده میشود.) نفر سوم هم با اختلاف بسیار زیاد امید ابراهیمی است با حدود 1500 رای در روز اول.
مطمئنا این نظرسنجی در روزهای آینده با تغییرات خیلی زیادی مواجه خواهد شد و شگفتیهای دیگری هم رقم خواهد خورد.
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-11 20:17:59
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۲۰
نوری چند هفته هستش داره بد بازی میکنه

برعکس نوشتین

نوری کلا چند تا بازی زمان درخشان خوب بازی کرد و زمان دایی و برنکو اصلا خوب نبوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر