فهرست
خبر ترسناک: برانکو اسکلت پرسپولیس را حفظ می‌کند
خبر ترسناک: برانکو اسکلت پرسپولیس را حفظ می‌کند

خبر ترسناک: برانکو اسکلت پرسپولیس را حفظ می‌کند

آی اسپورت - در صحبتهای روز گذشته قائم مقام باشگاه پرسپولیس یک نکته ویژه وجود دارد.حسین نژادفلاح در گفتگویش با سایت باشگاه مدعی شده که وقتی از برانکو درباره فهرست سال آینده اش سئوال پرسیده، سرمربی کروات اعلام کرده که می خواهد اسکلت تیم و اکثریت نفرات را حفظ کند.قطعا این طرز فکر برانکو باب میل بسیاری از هواداران پرسپولیس نیست چون به عقیده آنها حداقل نیمی از بازیکنان فعلی پرسپولیس در حد و اندازه های این تیم نیستند و برانکو باید با یک خانه تکانی اساسی، بازیکنانی را به تیم اضافه کند که به درد پرسپولیس بخورند.
کافیست در شبکه های اجتماعی گشتی بزنید تا متوجه شوید به عقیده اکثر هواداران پرسپولیس تنها بازیکنانی که می توانند فصل آینده هم در این تیم باشند عبارتند از محسن بنگر، محمد نوری، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، فرناندو گابریل و مهدی طارمی. از دید هواداران قرمزها بقیه بازیکنان پرسپولیس به درد این تیم نمی خورند و باید خون جدیدی به رگهای این تیم اضافه کرد.

کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-12 11:39:52
نظر دهید

۲ نظر
شایان
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۵۶
پلی استیشن نیست که یهو کل بازیکنا رو بشه ترانسفر کرد بین تیم ها! باید به اندازه ی حداکثر تعدادی که میشه بازیکن خرید ، بازیکن از لیست خارج بشه دیگه . حالا اینکه اکثر بازیکنا داغونن که حرفی نیست اما پروسه ی پوست اندازی تیم ، پروسه ی یکساله نمیتونه باشه .
مشروح
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۵۹
اتفاقا ایم که تیم به یکباره پوست بندازه خطرناکتره و باید آهسته آهسته این کار رو کرد ثبات بازیکن خیلی مهمه که پرسپولیس نداشته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر