فهرست
عجیب‌ترین پیش‌بینی‌های دربی در مسابقه نود؛ استقلال 7-0 می‌برد؟
عجیب‌ترین پیش‌بینی‌های دربی در مسابقه نود؛ استقلال 7-0 می‌برد؟

عجیب‌ترین پیش‌بینی‌های دربی در مسابقه نود؛ استقلال 7-0 می‌برد؟

آی اسپورت- در ابتدای برنامه نود شب گذشته عادل فردوسی‌پور  سوال مسابقه پیام کوتاه درخصوص پیش بینی نتیجه دربی با سبک مسابقات پیش بینی جام جهانی ۲۰۱۴ پخش کرد که بینندگان باید برای شرکت در مسابقه یک عدد دو رقمی را به شماره ۲۰۰۰۹۰ ارسال می‌کردند؛ عدد اول تعداد گل های استقلال و عدد دوم تعداد گل های پرسپولیس. برندگان این هفته از میان کسانی انتخاب خواهد شد که نتیجه دربی را دقیقا درست پیش بینی کنند. بینندگان نود می توانستند پیش بینی خود را چند بار عوض کنید و آخرین پیامی که ارسال کنید در مسابقه محاسبه خواهد شد.
در پایان برنامه دیشب تعدادی از نتایج عجیب ارسال شده از سوی مردم اعلام شد که ۱۳۶۴ نفر برد هفت بر صفر استقلال، ۲۲ نفر برد هشت بر چهار این تیم، ۲۰۱۲۵ نفر برد شش بر صفر پرسپولیس و ۵۷۲۲ نفر برد چهار بر صفر استقلال را پیش بینی کردند. بیش از یک میلیون و هفتصد هزار نفر در این مسابقه شرکت کردند که ۵۰ درصد برد پرسپولیس، ۳۲ درصد برد استقلال و ۱۸ درصد بینندگان نتیجه مساوی را پیش بینی کردند. برتری دو بر یک پرسپولیس بیشترین آمار نظر مردم را به خود اختصاص داد.
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-12 11:38:27
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۳۲
این اعداد عجیب و غریب از طرف افراد خاصی که کارشون شرکت در قرعه‌کشی هاس صورت میگیره و اونا با شماره های فراوانی که دارن همه احتمالات رو میفرستن که شانس برنده شدنشون بیشتر بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر