فهرست
بایرن – بارسا / انریکه: برایِ برد بازی می‌کنیم
بایرن – بارسا / انریکه: برایِ برد بازی می‌کنیم

بایرن – بارسا / انریکه: برایِ برد بازی می‌کنیم

آی‌اسپورت -  کاتالان ها بدنبال راه یابی به بازی فینال در برلین هستند و در بازی رفت توانستد با 3 گل بایرن را شکست دهند ولی سرمربی این تیم خواستار نمایش یک بازی تهاجمی در آلیانز آرنا شد.
«اگر گوآردیولا گفته  ما بهترین تیم تهاجمی را در لیگ قهرمانان داریم  پس این عالیست و من این موضوع را ستایش میکنم»
او در کنفرانس خبری قبل از بازی چنین گفت : «ما بدنبال یک بازی کسل کننده نیستیم، ترجیح می دهیم صاحب توپ باشیم، روی بایرن فشار بیاوریم و در فضاهای خالی این تیم ایجاد فرصت و موقعیت گل کنیم»
«من فقط بدنبال کمک به بازیکنانم هستم تا به فینال راه پیدا کنیم و به این مهم دست پیدا خواهیم کرد اگر لیاقت آنرا داشته باشیم. با نزدیک شدن به بازی شما بایدهماهنگ باشید. اگر شما فقط دفاع کنید یا فقط حمله کنید، برنده نخواهید بود. ما باید هردو را انجام دهیم و تعادل را در بازی خود حفظ کنیم. حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بعضی از مواقع می تواند رو ی بازیکن تاثیر گذار باشد. ما در مورد تحت فشار گذاشتن بایرن بحث و تمرین کردیم و مصمم به انجام آن هستیم. ما در بهترین شرایط پا به این بازی میگذاریم ولی بازی خارج از خانه است و این کار مارا سخت می کند. انگیزه ما باید ایده آل باشدو این کلید پیروزی در هر بازیست. بعضی از مواقع شما باید به بازیکنانتان انگیزه بدهید ولی این تنها مسئله برای پیروزی در این بازی نیست. در چنین بازی هایی شما باید اعتماد به نفس تیمی را در بازیکنانتان پدید بیاورید.»
«ایوان راکیتیچ به یک بازیکن کلیدی برای ما مبدل گشته و توانایی بازی در کنار تمام هافبک های ما را دارد. در این دیدار وضعیت تیم ما به زمان گل زنی بایرن بستگی داردولی اگر ما به گل برسیم به خواسته اصلی خود که حضور در فینال است دست پیدا خواهیم کرد ولی هنوز میدانیم که بایرن چه از نظر فردی و چه از نظر تیمی برای ما دردسرساز خواهد بود. ما یک شب بزرگ و سخت را پیش رو داریم و من امیدوارم امشب را راحت بخوابم.»
«لوییس سوارس به این دلیل به ما پیوست که ما بدنبال قدرت بخشیدن به  تیم خود بودیم و در کنار پدرو؛ مثلث MSN  هرچیزی را که ما چه در مسائل دفاعی و چه در موارد تهاجمی می خواستیم، به ما می دهند. ما مهیای بازی هستیم و این بازی مطمئنا یک بازی بزگ خواهد شد چون هردو تیم بدنبال پیروزی هستند.»

کد خبر: 9409
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-12 11:44:04
نظر دهید

۱ نظر
ali
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۰۹
پس کوییز چرا نمی زارین.یه چیزیو شروع میکنین ادامه بدین خب.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر