فهرست
بایرن – بارسا / پپ: در بایرن می‌مانم
بایرن – بارسا / پپ: در بایرن می‌مانم

بایرن – بارسا / پپ: در بایرن می‌مانم

آی‌اسپورت - مرد اسپانیایی بایرنی ها که بخاطر باخت 3-0 تیمش در نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا تحت فشار رسانه ها و طرفداران بارین مونیخ بود اخیرا مورد توجه مسئولان مچستر سیتی قرار گرفته ولی گواردیولا ادعا کرد که جایگاهش در بایرن  به خطر نیفتاده است : «من 200 میلیون بار تاحالا گفته ام که یک سال دیگر قرارداد دارمو فصل بعد نیز در این باشگاه خواهم ماند.»
او این موضوع را درست پیش از بازی برگشت تیمش برابر بارسلونا به وبسایت یوفا چمپیونز لیگ گفت: «ما باید صبور باشیم. ما نمی توانیم در 20-25 دقیقه همه چیز را عوض کنیم. اول از همه ما باید فوتبال بازی کنیم و البته که باید به گل برسیم. مردم می گویند ما باید حمله کنیم ولی براساس بازی رفت ما ابتدا باید کنترل بازی در دست بگیریم. ما باید نهایت استفاده از هر موقعیتی که خلق می کنیم را ببریم و با توجه به کیفیت تیم ما، این بازی تماشایی خواهد شد. ما انتظار نداریم تا نتیجه ای که در برابر پورتو یا شاختار رقم زدیم را در این بازی نیز تکرار کنیم. مشکل ما طرز فکر ما نیست. نمی توانیم 7-8 بازیکنی که جام جهانی را فتح کرده اند و در این دیدار حضور دارند را فراموش کنیم. در کنار اینها، لواندوفسکی نیز گل های زیادی برای ما زده و من از عملکردش بسیار راضی هستم.»
«من یک مربی هستم و واقع گرایانه فکر می کنم ولی به هیچ عنوان نمی گویم ما شانسی نداریم. ما باید با قلب و فکر خود بازی کنیم. من تمام تلاشم را در بارسا انجام دادم. برای بعضی کافی بود ولی برای بعضی نه! اینجا هم چنین است. من فقط از تیمم می خواهم عالی بازی کنند. اینجا نیامدم تا بهترین مربی جهان شوم. من از بودنم در این تیم راضی هستم و بهترین تلاشم را برای بازیکنان و تیمم انجام خواهم داد. اگر این برای بعضی کافی نبود من عذرخواهی میکنمولی بودنم در این تیم برای من آرزو بود.مطمئنا من می خواهم پیروز شوم ولی مسیر زندگی ام با نبردن تغییر نخواهد کرد. ما تمام تلاشمان را برای بازی بکار خواهیم گرفت.»
« مطمئنا جذاب است که شما همه جام هارا با بارسلونا و بایرن بدست آورده باشید، خب ما یک تیم فوق العاده با بازیکنانی فوقالعاده داشتیم تا به این مهم دست پیدا کردیم. در مورد این بازی همه چیز به بازیکنانم برمی گردد. من هم برای اسم خودم می جنگم ولی برای بازیکنانم اینجا هستم. من همیشه تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم کرده ام و خواهم کرد. مطمئنا ما کیفیت لازم برای برگرداندن نتیجه را داریم، تسلیم نخواهیم شد و تلاش خود را خواهیم کرد. این هم یک بازی فوتبال است. من فکر میکنم بازیکنان علاقه خود را برای حضور در بازی فینال نشان داده اند پس این بازی یک جنگ تمام عیار خواهد شد و ما همه توانمان برای برد خواهم گذاشت.»
 
کدِ خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-05-12 13:36:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر