فهرست
برانکو: هرگز برای تساوی بازی نمی کنم/ طراوت بازیکنان نتیجه را تعیین می کند/ تکلیف باشگاه باید روشن شود
برانکو: هرگز برای تساوی بازی نمی کنم/ طراوت بازیکنان نتیجه را تعیین می کند/ تکلیف باشگاه باید روشن شود

برانکو: هرگز برای تساوی بازی نمی کنم/ طراوت بازیکنان نتیجه را تعیین می کند/ تکلیف باشگاه باید روشن شود

آی اسپورت- پیش از شروع تمرین امروز پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ در نشستی با خبرنگارها حضور پیدا کرد و به سوال های آنا ها پاسخ داد. سوال هایی که غالبا به دربی حساس پایتخت مربوط می شدند. 

بازی های پیش رو: ما با استقلال و الهلال بازی داریم و تلاش‌های یک ساله‌ ما به این دو بازی بستگی دارد. تمرینات ما برای فصل آینده هم از 30 خرداد آغاز می‌شود و در آن زمان تیم جدید شکل گرفته و کارمان را شروع می‌کنیم.
 
الهلال: النصر عربستان تیم قهرمان این کشور بود اما الهلال تیم بهتری است ضمن اینکه این مسابقات جدا از مسابقات لیگ است و مهم هم نیست که ما با کدام تیم بازی داریم اگر می‌خواهیم صعود کنیم باید الهلال را شکست دهیم.
 
نظرسنجی نود: خوشحالم که این نتایج را می‌شنوم. مردم به ما اعتقاد دارند و بازیکنان هم به کسب نتیجه مثبت اعتقاد دارند البته باید یادآوری کنم اوضاع سخت خواهد بود زیرا این مسابقه قدرت ویژه و خاصی دارد و مهم نیست که کدام تیم در چه شرایطی قرار دارد و بازیکنان در چه فرمی هستند بلکه طراوت بازیکنان در دربی برنده مسابقه را مشخص می‌‌کند.
 
تساوی های پرشمار دربی: من هرگز برای تساوی بازی نمی‌کنم من برای برد به میدان می‌روم زیرا اگر به دنبال مساوی باشیم. باید به دنبال نقشه‌کشی و حسابگری بود و در آن صورت خداوند از شما انتقام می‌گیرد. من معتقدم نمی‌توان بدون ریسک به نتیجه مثبت رسید. باید برای رسیدن به اهداف تلاش کرد.
 
استراحت به اصلی ها در تبریز: من به عنوان سرمربی می‌دانم که کدام تیم آماده است و کدام بازیکن من می‌تواند در میدان حاضر شود. ما هم‌اکنون هم مشکل زیاد داریم. تعدادی از بازیکنان ما هنوز مصدوم هستند و وضعیتشان برای بازی با استقلال مشخص نیست. اکنون منتظر MRI مهرداد کفشگری هستم تا وضعیت او را بدانم. هادی نوروزی، محسن بنگر هم مصدوم هستند. خانزاده هم محروم است. علی‌ عسگر هم روز مسابقه نتوانست با ما به تبریز بیاید. من مربی واقع‌بینی هستم و می‌دانم کدام بازیکن را می‌توانم استفاده کنم. ما تیم دوم نداریم. تیم دوم ما تیم زیر 23 سال است و همه بازیکنانی که در تیم بزرگسالان پرسپولیس هستند عضو این تیم هستند.
 
جلسه با نژادفلاح: من دیروز با او ناهار خوردم. رفتیم دهکده المپیک و چهار باغ را هم دیدیم و با هم ناهار خوردیم. در راه هم همین مباحثی که گفتم با او صحبت کردم. در مورد بازی با استقلال و الهلال و اینکه تعهدات چگونه انجام شود. چه زمانی اردوی آماده‌سازی دایم. فرصتی نبود که من بخواهم به او اسم بازیکن بدهم.
 
فصل آینده: روی این موضوع صحبت نکرده‌ایم فعلا نیازی به این مسئله نیست. باید باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود و مالکان جدیدش مشخص شوند تا بهتر بدانیم نیازها چیست و در بخش‌های اداری و فنی و بازیکنی که بحث‌های تخصصی پیش می‌آید مشورت شود تا ما هم نظرات خودمان را بگوییم.
 
مزایده ها: خصوصی‌سازی تاثیری روی بازی بازیکنان نخواهد گذاشت اما تکلیف باشگاه باید هرچه زودتر مشخص شود و نباید همه چیز نامعلوم بماند.
 
خریدهای فصل بعد: همه چیز به مالک آینده باشگاه بستگی دارد. باید ببینیم مالک چه کسی است. می‌دانید که بازیکن و ستاره‌های واقعی  خیلی گران هستند هر مربی هم دوست دارد که بازیکن خوب داشته باشد. بدون بازیکن واقعی نمی‌شود نتیجه واقعی به دست آورد.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-05-12 16:33:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر