فهرست
افشاگری روز: پیامک‌بازی مدیر لیگ یکی و داور در شب بازی
افشاگری روز: پیامک‌بازی مدیر لیگ یکی و داور در شب بازی

افشاگری روز: پیامک‌بازی مدیر لیگ یکی و داور در شب بازی

آی‌اسپورت- اتفاق جدیدی به مجموعه اتفاقات این فصل مس کرمان اضافه شد. انگار بحران‌های تیم میثاقیان قصد پایان یافتن ندارد. کرمانی‌ها که سرخوش از حضور دو تیم استان‌شان در پلی‌آف بودند، حالا نگران بر باد رفتن رویاهای‌شان هستند. فصلِ شیرینِ میثاقیان در کرمان رو به تلخی است.
از نیم فصل مسابقات لیگ یک به این سمت، هر هفته اتفاقات مشکوکی در این تیم صنعتی مشاهده شد که صدای سایر تیم‌های لیگ را در آورده بود. در پایان تیم مس بدون توجه به حواشی ایجاد شده، تیم‌ها را یکی پس از دیگری از پیش روی برداشت و به مرحله پلی‌آف رسید. بازیکنان این تیم مشغول جشن و پایکوبی بودند و از سایر تیم‌ها درخواست کردند با جو سازی، شایستگی این تیم را زیر سوال نبرند. نظیف‌کار بازیکن سابق داماش در لیگ برتر، آخرین نفری بود که به این اعتراضات واکنش نشان داد: «یک سال همه بازیکنان زحمت کشیده‌اند، یک سال کادر فنی روز و شب برای تیمش زحمت کشیده و یک سال باشگاه امکانات را برای موفقیت فراهم کرده و حالا به همین آسانی می‌خواهند همه زحمات یک مجموعه را با شایعه‌سازی کمرنگ کنند. این آیا جوانمردانه است؟ چرا در فوتبال ما همه می توانند بدون سند و مدرک اظهار نظر کنند.»
آخرین جمله مدافع مس، جالب‌ترین نکته مصاحبه‌اش هم هست. چرا که حالا معلوم شده اتهامات سایر تیم‌ها خیلی هم بدون دلیل و مدرک نبوده است. عادل فردوسی‌پور در برنامه نود از پیامک‌ها و روابط مدیرعامل این باشگاه با یکی از افراد دور و بری تیم رونمایی کرد. عادل اشاره کرده که مدیرعامل تیم شهرش چیزی نزدیک به سی پیامک را به این آقای رابط ارسال کرده است. در این پیامک‌ها هم تکست‌های عجیبی نوشته بود. این پیامک آقای مدیرعامل را بخوانید که منتظر هماهنگی‌ها با داور بازی‌شان است: «نزدیک به بازی شدیم. ببین اگر داوری اول همراهی نکرد برو سراغ داور چهارم بازی.» حالا این که داور چهارم چقدر می‌تواند به روند پیروزی مس کمک کند دیگر معلوم نیست. اما حتما فکت‌هایی به گوش‌شان خورده که سراغ آن داور را گرفته‌اند. آقای رابط هم پیامکی را با این مضمون روانه شماره مدیرعامل می‌کند: «شما تازه وارد فوتبال شده‌اید. ما کارمان همین است. با فلانی و فلانی هماهنگی‌های لازم صورت گرفته. خیال‌تان جمع که بازی را می‌بریم.». به قدری این دست پیامک‌های رد و بدل شده بین این دو نفر زیاد بود که مجری نود نمی‌دانست از کجا شروع کند و کدام پیامک را برای بینندگانش از رو بخواند.
البته این پایان کار این دو نفر نبود. به هر حال هر زحمتی یک پاداشی دارد. چهار فیش بانکی هم به دست برنامه نود رسیده بود. دو فیش پنج میلیونی و دو فیش دو میلیونی. به همین سادگی و ارزانی امتیازات تیم‌ها جابه‌جا شدند.
 
 نکته روز: 9407
     
آی اسپورت
2015-05-12 17:54:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر