فهرست
پاسخ برانکو به شب‌زنده داری بازیکنانش:مدرک دارید؟
پاسخ برانکو به شب‌زنده داری بازیکنانش:مدرک دارید؟

پاسخ برانکو به شب‌زنده داری بازیکنانش:مدرک دارید؟

آی اسپورت-برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز پرسپولیس مقابل خبرنگاران قرار گرفت تا به سوالات آن‌ها پاسخ بدهد.در این میان یکی از خبرنگاران خطاب به برانکو گفت قبل از دیدار تیم‌تان مقابل گسترش فولاد تبریز بعضی از بازیکنان‌تان تا 5 صبح بیدار بودند و از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کردند که برانکو پاسخ داد:‌ شما از روی چه اصولی این حرف را می‌زنید؟ آیا واقعا می شود که متوجه شد که آن‌ها در آن ساعت از شب از شبکه های اجتماعی استفاده می‌کردند؟ من ساعت 11 به بازیکنانم سر زدم و آن‌ها در رختخواب‌هایشان بودند. کل شب را که نمی‌توانم دائما به بازیکنان سر بزنم. بازیکن باید خودش احساس مسئولیت کند که در تیم بزرگی چون پرسپولیس بازی می‌کند اما اگر کسی مدرکی دارد که آن‌ها تا دیروقت بیدار مانده‌اند به من نشان بدهد.
طبیعتا می دانم در وایبر و واتس‌آپ ساعت ارسال پیام کاربران مشخص است اما گاهی اوقات به خاطر مشکلات اینترنت پیام‌ها دیر رد و بدل می‌شود. اگر تیم با گسترش فولاد و یا استقلال بازی داشته باشد و این موضوع برای بازیکنان مقدس نباشد در بازی کاملا مشخص خواهد شد.

کدخبر:9043
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-12 21:11:35
نظر دهید

۱ نظر
سرور ایران اس اس ه
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۱:۱۸
ساعت یازده سر زده و همه تو رختخواب بودن .مگه نمیشه تو رختخواب بود و گوشی هم داشت ؟؟؟؟جک گفته ها .پس بگو اقایان همه سر و دست و کله شون شکسته بود و دو تا گل خوردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر