فهرست
دکه آنلاین: خبر خوب برانکو
دکه آنلاین: خبر خوب برانکو

دکه آنلاین: خبر خوب برانکو

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی گفتگو با علی کریمی است. او گفته پرسپولیس بدون طارمی هم پرسپولیس است. سرمربی سپیدرود عقیده ای به سحر و جادو در فوتبال ندارد. این روزنامه از قول دروازه بان استقلال نوشته که هفته بعد به برنامه نود می رود و آبی ها هم گفته اند هم او را به این برنامه می فرستند هم شفر را. مجتبی محرمی هم از طارمی به خاطر دلیلش برای جدایی از پرسپولیس انتقاد کرده است.

 

خبر ورزشی 20 دی
خبر ورزشی 20 دی

روزنامه گل با برانکو مصاحبه کرده و از قول سرمربی پرسپولیس نوشته که محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات به یک پنجره کاهش می یابد. او درباره رفتن طارمی هم توضیح داده و این جدایی را با جدایی نیمار از بارسلونا مقایسه کرده است.

 

روزنامه گل 20 دی
روزنامه گل 20 دی

پیروزی با انتشار عکسی از احمد نوراللهی از حل مشکل پیچیده سربازی این بازیکن خبر داده و نوشته که او 28 دی می تواند پرسپولیس را همراهی کند. این روزنامه برای دومین روز متوالی از تغییر حکم کمیته انضباطی درباره سرور جپاروف انتقاد کرده. درآمد یک میلیون دلاری پرسپولیس بابت حضور بازیکنانش در جام جهانی تیتر دیگر این روزنامه است.

 

پیروزی 20 دی
پیروزی 20 دی

تیتر و عکس یک همشهری ورزشی به مهسا جاور عضو تیم ملی روئینگ ایران اختصاص دارد و او خواهان حمایت مسئولان از این رشته و ورزشکارانش شده. این روزنامه با امام جمعه تبریز هم مصاحبه کرده و او درباره حضورش در بازی تراکتورسازی و استقلال توضیح داده.

همشهری ورزشی 20 دی
همشهری ورزشی 20 دی

     
آی اسپورت
2018-01-10 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر