فهرست
پپ: مسی بهترین بازیکن تاریخ است
پپ: مسی بهترین بازیکن تاریخ است

پپ: مسی بهترین بازیکن تاریخ است

آی‌اسپورت - پپ گواردیولا پس از بازیِ دیشب از بارسلونا خواست تا برنده بازی نهایی لیگ قهرمانان باشند. سرمربی سابق بارسلونا توانست تیم سابق خود را در آلیانز آرنا 3-2 شکست دهد ولی این نتیجه برای صعود کافی نبود . همچنین مسی که 2 گل اول بارسا را در نیوکمپ به ثمررسانده بود توسط مربی سابق خود مورد ستایش قرار گرفت: «خوشحالم که مسی دوباره به این شرایط برگشته، او شگفت انگیز است. او دوباره به شرایط آرمانی خود همانند زمان مربیگری من در بارسلونا بازگشته است. ما خوش شانس هستیم که در عصر او قرار داریم. مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است . من می توانم اورا با پله مقایسه کنم و بخاطر سالهایی که با او در بارسلونا گذرانده‌ام، افتخار می کنم.»
گوآردیولا بخاطر برد در این بازی از بازیکنانش تشکر کرد ولی معتقد است که سرنوشت این بازی در همان نیوکمپ رقم خورده بود: «من از عملکرد تیمم راضی هستم. ما نیاز داشتیم که این تعادل را در بازی رفت هم اعمال کنیم ولی اینگونه نشد. من دوست داشتم که برای این بازی تمام بازیکنانم را در اختیار داشتم ولی از سایر بازیکنانم بخاطر بازیشان تشکر می کنم و به بارسلونا نیز بخاطر صعود به فینال تبریک میگویم. امیدوارم آنها برنده بازی فینال باشند.»
بایرن در این بازی نیز همانند بازی رفت آرین روبن، فرانک ریبری و داوید آلابا را در اختیار نداشت ولی گوآردیولا از یارانش بخاطر شکست بارسلونا در این بازی در مقابل منتقدین و طرفداران دفاع کرد: «ما نتوانستیم در نیوکمپ گلی به ثمر برسانیم چون مهاجمین کناری خود را در اختیار نداشتیم. من تماما به این موضوع فکر میکردم و در آخر نیز به همین دلیل ما از لیگ قهرمانان حذف شدیم. تنها راهی که شما می‌توانستید مهاجمین بارسا را مهار کنید این بود که آنها را به دفاع وا می داشتید ولی 3 گلی که ما از بارسلونا در نیوکمپ دریافت کردیم کار مارا تمام کرده بود.»
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-05-13 10:53:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر