فهرست
حسین عبدی افشا کرد: چطور دربی رفت را بردیم؟
حسین عبدی افشا کرد: چطور دربی رفت را بردیم؟

حسین عبدی افشا کرد: چطور دربی رفت را بردیم؟

حسین عبدی در مورد ارزیابی‌اش از وضعیت پرسپولیس پیش از دربی 80 گفت: دربی همیشه شرایط خودش را دارد و از اهمیت بالایی برخودار است. مطمئناً دربی تحت هر شرایطی برای هواداران پرسپولیس اهمیت دارد و بازیکنان هم این مسئله را می‌دانند.
تماشاگران اعتقاد دارند دربی 80 به خاطر شرایط جدولی دو تیم حساس نیست و شاید این مسئله باعث شود دربی روز جمعه پرگل شود: شاید این اتفاق رخ دهد اما هیچ تیمی دوست ندارد در دربی بازنده باشد چون در این صورت تا دربی بعدی تیم بازنده باید فشار سنگینی را تحمل کند.
 چطور پرسپولیس توانست در دیدار رفت دربی این فصل استقلال را شکست دهد: در دربی فقط بحث تاکتیکی مطرح نیست بلکه مسائل روحی و جسمی هم تأثیر فراوانی در این بازی دارد. برای موفقیت در دربی باید معجونی از این موارد را داشته باشید. در کنار این موارد هر تیمی که از موقعیت‌هایش بهترین استفاده را ببرد و دروازه‌ تیمش را هم بسته نگه دارد به موفقیت می‌رسد.
تاکتیک‌های دفاعی در دربی  اهمیت فراوانی دارد: زمانی ما در کادر فنی حضور داشتیم برای دربی سیاست و استراتژی خاصی تعریف کرده بودیم، ما کاملاً می‌دانستیم اگر سمت راست استقلال را از کار بیندازیم می‌توانیم این تیم را شکست دهیم. کادر فنی استقلال در اواسط بازی متوجه تدبیر ما شد اما دیگر دیر شده بود.
 پرسپولیس توانایی این را دارد که مقابل استقلال دوباره به برتری برسد: به عنوان یک پرسپولیسی امیدوارم این اتفاق رخ دهد اما پرسپولیس بعد از آمدن کادر فنی جدید در لیگ برتر یک پیروزی، یک مساوی و 3 شکست داشته و در لیگ قهرمانان آسیا هم که یک شکست و یک پیروزی به دست آمده است.
تماشاگران اعتقاد دارند استقلال با توجه به شکست سنگین مقابل تراکتورسازی در هفته بیست‌ونهم مقابل پرسپولیس هم شکست خواهد خورد، گفت: شکست استقلال مقابل تراکتورسازی دلیل نمی‌شود که این تیم مقابل پرسپولیس هم بازنده باشد. همه چیز روز بازی مشخص می‌شود.
 آیا توانسته طلب خود را از باشگاه پرسپولیس بگیرد: هنوز هیچ خبری از طلب من نشده است. باشگاه در هزینه جاری خود هم مانده است چه برسد که بخواهد طلب ما را بدهد. تغییرات اخیر مدیریتی باعث شده که فشار روی باشگاه بیشتر شود. با این شرایط فعلاً خبری از پول ما نیست.
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-13 12:04:28
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۳۵
از حرفهاش معلومه میخواد پرسپولیس ببازه پوفیوز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر