فهرست
درباره یک آرش بحرانی/ کمانت را زمین بگذار!
درباره یک آرش بحرانی/ کمانت را زمین بگذار!

درباره یک آرش بحرانی/ کمانت را زمین بگذار!

آی اسپورت- توی پیراهن سفید و سبز شماره 25 پاس تهران، یادآورِ جوانی های تیری آنری بود. آرش برهانی جوان، در فصل قهرمانی پاس در فوتبال ایران، پدیدهِ درخشان تیم مجید جلالی به شمار می رفت و یک سال بعد در آسیا، با استپ ها و استارت هایش، همه را به این باور تولد یک فوق ستاره در فوتبال ایران رساند. آرش، همان بازیکنی که یک روز جلالی آینده اش را در باشگاه آرسنال تصور می کرد، حالا به 32 سالگی رسیده و بزرگترین باشگاه دوران فوتبالش، استقلال تهران بوده است. یک روز بعد از شکست دردناک آبی ها برابر تراکتور، امیر قلعه نویی چشم در چشم برهانی، به این بازیکن تاکید کرده که فوتبالش دیگر تمام شده است. هم داستانی با تئوری آقای سرمربی حالا دیگر کار سختی به نظر نمی رسد. نه امیر قلعه نویی، بلکه این عملکرد خود آرش بوده که نشان از تنزل مهاجم شماره 9 استقلالی ها دارد. بازیکنی که دیگر نه خوب جاگیری می کند و نه پاس های موفقیت آمیزی می دهد و نه در باز کردن دروازه رقبا به توفیق خاصی می رسد. او حالا دارد به همه سکوهایی که هنوز تگِ «آقای گل» را از روی اسم اش برنداشته اند، داستان یک پایان را می باوراند. داستان بازیکنی که آنچه باید می شد، نشد! 


لیگ چهاردهم، بیست و نه هفته؛ هزاروسیصدونودوچهار دقیقه بازی و فقط دو گل زده. دیگر به چه مدرکی نیاز داریم تا باور کنیم آرشِ قصه ما، مدتهاست که کمانش را زمین گذاشته و دیگر برای تعیین مرزهای پیروزی تیمش، دست های پرتوانی نداد؟ پس، می شود به نمایش های اخیر او نگاه کنیم و از خودمان بپرسیم که برهانی بحرانی، توی این ماه ها چند بار غافلگیرمان کرده و چقدر شبیه آن بازیکن کم نظیر روزهای جوانی بوده است؟ صفر. این عددِ فصل آرش است.کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-13 15:22:27
نظر دهید

۱ نظر
سایه دختر آبی
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۰۵
آقای برهانی هنوز تموم نشده واگه الآن این جوری شده همش تقصیر آقای قلعه نویی اگه نگاه کنین می بینین از که از موقعی که قلعه نویی اومد اینجوری شد همش نیمکت نشینی مگه اون آقای نظری که یکسال برای استقلال بازی کرد و در اکثر مواقع هم جز ترکیب اصلی بود و فقط یک گل زد چی بیشتر از آرش داشت که آرش باید رو نیمکت می نشست امیر خان آرش آقای گل مارو نابود کرد و این یه حقیقت من مطمئنم اگه آرش فیکس بازی می کرد عملکرد بهتری داشت و البته سر پست خودش بازی می کرد یه مهاجم نک همیشه باید نک بازی کنه نه هافبک و به خاطر همین مثلا همون انتظاری که از خسرو حیدری برای گل زدن می ره از آرش هم باید همون انتظار و داشت.
آرش هنوز تمام نشده آرش هنوزم آقای گل ماست فقط باید بهش فرصت داد همین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر