فهرست
آنالیز تصویری گل مشکوک مس کرمان در پلی آف؛‌ اشتباه مشکوک داور و مدافع حریف
آنالیز تصویری گل مشکوک مس کرمان در پلی آف؛‌ اشتباه مشکوک داور و مدافع حریف

آنالیز تصویری گل مشکوک مس کرمان در پلی آف؛‌ اشتباه مشکوک داور و مدافع حریف

آی‌اسپورت- حاشیه جدید مس کرمان باز هم مربوط به داوری این تیم می‌شود. تیم صنعتی کرمانی به تیم برادر و هم‌استانی‌اش هم رحم نکرد. مس کرمان همین الان هم پرونده شائبه‌های تبانی‌اش روی میز فدراسیون است. در همین رابطه حجت‌الاسلام علیپور رئیس کمیته سیانت هم ضمن تایید این تبانی‌ها اشاره کرد که منتظر محرومیت‌ها باشید. روز قبل در دیدار برگشت مرحله پلی‌آف دو تیم مس کرمان و مس رفسنجان به مصاف هم رفتند. این بازی هم تا دقیقه 74 بدون گل دنبال می‌شد. تا اینکه مدافع رفسنجانی‌ها هم توپ را تقدیم نارنجی‌های کرمانی کرد. اگر بازی‌های مس در لیگ یک را دنباله کرده باشید، این مدل گل‌زدن برای این تیم امری طبیعی است. نکته بعدی گل کرمانی‌ها به اشتباه فاحش کمک داوری بازی برمی‌گردد. توپ در حالی به روح‌الله باقری می‌رسد که این بازیکن چند بدن از مدافع حریف جلوتر بود. کمک داور هم به سادگی از این اشتباه عبور می‌کند تا باز هم گاف‌های داوری و فردی بازیکنان حریف در پیروزی مس تاثیرگذار باشد. در این تصاویر به خوبی اشتباه مدافع مس رفسنجان و کمک داور بازی نمایان است. یک بار دیگر فریم به فریم با گل مس همراه باشید:


1. مدافع مس رفسنجان چهار گزینه برای ارسال پاس دارد. تازه دروازه‌بان تیم هم دست به کمر ایستاده است. 


2. در جایی که هیچ فشاری روی بازیکن نبود، توپ به منطقه‌ای فرستاده شد که بازیکن تیم مس حضور دارد. و بازیکن خودی در آن ناحیه دیده نمی‌شود.3. یک پاس تو در به روح‌الله باقری.4. شماره 27 مس کرمان چند بدن از مدافع حریف جلوتر است. اتفاقی که کمک داور نادیده گرفت و توجهی به آن نداشت.
کد خبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-13 16:27:51
نظر دهید

۳ نظر
حسین شایا
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۳۰
خیانت بزرگ غلامرضا بهروان به مردم مازندران...
در حالی که این روزها تبانی و فساد بزرگ تیم مس کرمان در رقابتهای لیگ یک کاملا ثابت شده و تمامی مدارک و شواهد بر علیه این تیم است غلامرضا بهروان رییس مازندرانیه لیگ و هییت فوتبال مازندران نه تنها آن را قبول ندارد بلکه با حضور در کرمان به مسئولین تیم کرمانی قول می دهد تا وقتی من هستم شکایت نساجی ره به جایی نمی برد و نمیگذارم هیچ وقت هیچ تیمی از مازندران به رقابتهای لیگ برتر صعود کند...
به سرنوشت نساجی قایمشهر ، شموشک نوشهر ، صنعت ساری ، بهپاک بهشهر ، دریای بابل و .... هزاران جوان با استعداد مازندرانی فکر کنید.
میثم تی تی
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۴۴
خوب بذارین بیاد لیگ برتر فصل بعد دوباره میره دسته یک
کرمانی
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۷:۰۷
متاسفم براتون.شما هم بازیچه دروغ گو ها شدید. پاس آخر را مدافع رفسنجان داده و آفساید نیست.رییس کمیته داوران هم صحت گل را تایید کرد. تمامی اتهام ها هم رسما از جانب فدراسیون رد شد. پاسخ رسمی مس کرمان را چرا نگذاشتید ؟ تمامی این هیاهوها برای توجیه نتایج ضعیف نساجی در دوران مدیریت این آقاست که ثابت شده و بزودی برخورد قضایی هم خواهد شد. اصلا چرا خودش عرضه نداشت تیم را بالا بیاره و هفته های اخر نتیجه بگیره ؟ چرا پنالتی ها و غیبت بازیکنان حریف و اخراج های مشکوک مقابل نساجی را نمی گید؟ مردم مازندران بزودی به تمام فریبهای مدیرشان پی خواهند برد. شما هم عدالت را رعایت کنید و اخبار مربوطه را کامل اراءه دهید تا به جهت گیری متهم نشوید.با سپاس.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر