فهرست
نکته آماری: تراکتور پنجمین ناکام هفته آخر؟
نکته آماری: تراکتور پنجمین ناکام هفته آخر؟

نکته آماری: تراکتور پنجمین ناکام هفته آخر؟

آی اسپورت - 3 امتیاز بازی تراکتورسازی و نفت تهران، تراکتوری‌ها را به اولین قهرمانی‌شان در تاریخ لیگ‌های سراسری ایران می‌رساند. آن‌ها در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر هستند و در صورت برد در بازی آخر، هیچ چیز نمی‌تواند جلوی قهرمانی‌شان را بگیرد اما هر نتیجه‌ای غیر از پیروزی می‌تواند باعث قهرمانی سپاهان یا نفت تهران شود. در دوره‌های گذشته لیگ برتر، 4 تیم هفته آخر قهرمانی را از دست داده‌اند و تراکتورسازی نمی‌خواهد پنجمین ضلع ناکام‌های بزرگ ادوار لیگ باشد.
استقلال لیگ اول، سپاهان لیگ هفتم، ذوب آهن لیگ هشتم و نفت تهران لیگ سیزدهم ناکام‌های هفته آخر لیگ برتر هستند. از این 4 تیم به جز نفت تهران، 3 تیم دیگر حتی با مساوی هم قهرمان لیگ می‌شدند اما بازی آخر فصل را با شکست تمام کردند. شرایط فعلی تراکتورسازی بی شباهت به سپاهان لیگ هفتم نیست. تیمی که تا هفته آخر صدرنشین لیگ برتر بود و در هفته پایانی بازی را به رقیبش در راه قهرمانی واگذار کرد.

کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-13 16:05:28
نظر دهید

۲ نظر
میثم تی تی
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۸:۲۲
ما پرسپولیسم چهارتایی کردیم استقلالم کردیم نفتم چهارتایی میکنیم
بابک
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۰۹
وقتی خراسان این روزها از داشتن دو نماینده در لیگ برتر مسرور است، اهواز به فوتبال بومی اش و اصفهان به دو غول بیدار شده از خوابش مفتخر است، ما هم ثابت کنیم، آذربایجان هم یک نقطه مشترک در فوتبال دارد و همه نگاه ها به سمت آن است.ر میان سکوت ها، از فراسوی دشت تبریز بشنوید صدای فلامینگوهای ارومیه را که با دستی پر از نقل، برای شیرین کام کردن و پیوستن به لشکر دره سرخ آمده اند، اتوبان های شرق پر شده از شیرین زبانان زنجانی،که نشان دهند پیام برادران آذربایجانی خود را شنیده اند. اردبیلی های عاشق، که نشانه ای از قدرت قیزیل باش ها هستند هم آمده اند و استادیوم پر شده از هوادارانی که از جای جای کشور حضور دارند.
به یاری یکتای هستی، با حضور و حمایت ما، و همت همه بازیکنان و کادر فنی، اینبار جام را سرخ خواهیم کشید، جامی که 2 سال با حسرت و چشم گریان از دست دادیم، بهتر بگوییم از ما گرفتند.
به امید جشن قهرمانی در تبریز، اینبار جام را سرخ خواهیم کشید...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر